Rüyada “Cinayet” Görmek

Cinayet
Rüyada Cinayet Görmek tabiri, Bazen da bu rüya arzu ve maksadını elde etmeye delâlet eder. Rüyada Cinayet görmek ile alakalı tabirler
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RÜYADA CİNAYET: Rüyada cinayet işlediğini gören sakıncalı bir işe girer. Bazen da bu rüya arzu ve maksadını elde etmeye delâlet eder.

İslami Tabiri: Rüyada cinayeti duymak veya görmek eğer cinayet işleyen veya ölen kimseyi görmek, bu kimsenin hakkına zulmedildiğine veya sıkıntıya düşmesine yorumlanır.

Diyanet Yorumu: Cinayet rüyası erkek ve kadın için tanıdığı veya tanımadığı bir kimseye işleniyorsa, bu kimsenin bir isteği ve muradı olduğuna ve buna ulaşmak için büyük fedakarlıklar göstereceğine delalet eder.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Cinayet tabiri şöyledir. Cinayet işlediğini gören kimse, bir işte hayır veya şer için maksadına kavuşacaktır. Rüyada Cinayet işlemek kişinin murat ettiği hayır ve şer işlerde maksada ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Cinayetle Suçlanmak

Rüyada cinayetle suçlanmak dünyevi hayatta sıkıntı ve zorluklar içine düşeceğine yorumlanır.Rüyasında bir yakınının suçlandığını görmek o kişinin üzerende sıkıntıların başlayacağı ve bu konuda o kişiyi uyarması gerektiği yorumlanır.Bu tarz rüyayı gören kişi ameli yüksek olduğu için çevresini günahtan koruması gerektiği için bir işaret alır.

Rüyada Cinayeti Duymak

Rüyada cinayeti duymak rüya sahibinin kendisine dikkat etmesi yaşantısında kullandığı sözlere ve çevresine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.Rüyasında sevdiği bir arkadaşının bir cinayete tanık olduğunu görmesi o kişinin çevresine yalan yanlış sözler sarf ettiği ve bu nedenle büyük sıkıntılar çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Cinayetin Üstüne Kalması

Rüyada cinayetin üstüne kaldığını gören kişinin daha önce yapmış olduğu hataların gün yüzüne çıkıp sıkıntı içine düşeceğine yorumlanır.Rüyada akrabalarından birinin üzerine cinayet suçu yüklendiğini görmek o kişinin hatalar içinde bulunduğu ve yanlış yolda gittiğine yorumlanır.

Rüyada Cinayete Tanık Olmak

Rüyada cinayete tanık olmak rüya sahibinin her yerde fikir beyan etmesinden dolayı zorluklar çekeceğine ve halk arasında yanlış tanınacağına yorumlanır.Rüyada bir cinayeti görmek ve ona tanıklık ettiğini görmek gereksiz durumlarda şahitlik yaparak bu durumlardan dolayı zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada adam öldürdüğünü gören kişi artık dünyevi hayata önem verip geçmişte yaptığı hataların farkına varıp kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada sevdiğin bir kişinin adam öldürdüğünü görmek o kişinin tüm günahlardan arınıp artık doğru bir yola gireceği ve kendisine çeki düzen verip halk arasında sevilen biri haline geleceği yorumlanır.

Rüyada Hayvan Öldürmek

Rüyada bir hayvanı öldürmek yada bir hayvana zarar verdiğini gören kişi yakın bir zaman da büyük bir günah işleyeceğine bu nedenle kendisine ve çevresine dikkat edip günahlardan uzak durmasının bir işaret olarak yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Merve dedi ki:

    Annem rüyasında kızının (benim) bir cinayete tanık oldugumu ve iple boğularak öldürülmeye çalışıldığımı görmüş bunun ne anlama geldiğini ogrenebilir miyim ciddi anlamda meraklıyım.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca