Rüyada “Çınar Ağacı” Görmek

Çınar Ağacı
Rüyada Çınar Ağacı görmek iyi niyetli bir kimseden gelecek yardıma ve ender rastlanan bir dostluğa delalet eder. Çınar ağacı Rüyada görmek tabiri

RÜYADA ÇINAR AĞACI: Çınar ağacı rüyası; iri yarı, çok çocuklu, ahlakı bozuk, sefil şeylere meyilli, onlarla meşgul hayırsız bir adamla tevil olur. Çınar ağacı askere giden kimseler için hayıra, diğer insanlar için fakirlik ve meskenete delâlet eder, demişlerdir.

Rüyada Çınar Ağacı Dikmek

Bir rivayete göre rüyada çınar ağacı diktiğini gören kimse, nesli ve zürriyeti çoğalır ve neslinden bir kimsenin makam ve mevki sahibi olmasına delalet eder.

Rüyada Çınar Ağacının Altında Oturmak

Rüyada Çınar ağacının altında oturduğunu gören kişi rahatlığa ve huzura kavuşur, istek ve arzusu kolayca gerçekleşir beklediği bir haberi umduğu şekilde alır denilmiştir.

Rüyada Büyük Çınar Ağacı Görmek

Rüyada Asırlık çınar ağacı görmek güçlü ve iktidar sahibi kimseye, gaddar bir makam sahibine iyi niyetli ve insanlara faydalı olan bir kişi ile rüyanız yorumlanır.

Rüyada Çınar Ağacı Yaprağı Görmek

Rüyada Çınar ağacının yaprağını gören kişi halktan sakladığı ve duyulmasını istemediği bir ayıbı ve kusuru duymasını istemediği kişiler tarafından öğrenilmesine yorumlanır.

Rüyada Çınar Ağacına Tırmanmak

Rüyada çınar ağacına çıkmak ve tırmandığını görmek; Dünya’dan iyilik, maddi menfaat ve yardım görmeye zorlukların üstesinden gelmeye yorumlanır.

Rüyada Çınar Ağacı Kesmek

Rüyada çınar ağacının kesildiğini veya kendini kestiğini görmesi ancak kendini geçindirecek malı kalmasına ve zarara uğramaya delalet eder.

Rüyada Çınar Ağacı Devrilmesi

Bir rivayete göre bu rüya tövbeye, diğer bir görüşe göre Dünya’dan uzaklaşarak Ahirete tamamen düşkün olmaya yorumlanır. Rüyada Çınar ağacı görmek, bu rüyayı gören kişi ahlakı bozuk ve gaddar bir kimse tarafından üzüleceğine yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Ali Zaim GÜMÜŞKAYA dedi ki:

    Günaydınlar,
    Dün sabah rüyamda çalıştığım kurumun bahçesine (ana giriş kapısına) Genel müdürle beraber onlarca ağaç dikiyordum. Ağaçlar çok büyük ve tarihi idi. Ana gövde ve 3- 4 kalın daldan oluşuyordu. İnce dalları yada yaprakları yoktu. Sanırım Ağaçların dikileceği hendekler önceden kazılmıştı. Ağaçların başında Genel Müdürümüz ve ben vardık. Beraber ağaç dikmeye devam ederken uyandım. Yorumlarsanız memnun olurum. Selamlar

  2. Nuran Kaya dedi ki:

    Rüyamda nerdeyse bin yıllık çınar ağacına 8-10 kişi arasındayım. Kollarımızı açmışız çepeçevre çınarın gövdesini ölçer gibiyiz. Yapraklarını filan görmüyorum dibindeyim ve sabah ezanı okunurken ezanıda rüyamda duyarak uyandım

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca