Rüyada “Cin Suresi” Görmek

Cin Suresi
Rüyada Cin Suresi Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada Cin suresi okumak ve okunduğunu duymak, bu yüze sureden bir ayet okunduğunu işitmek ve fazileti.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA CİN SÛRESİ: Bu yüce sureyi tamamen veya kısmen okuyan veya okunduğunu işiten, İbni Sirin’in kavline göre gece hayaletler görerek korkar ise, de bundan zarar görmez.

İslami Tabiri: Kirmâni (r.a.) diyor ki: Cin şerrinden emin olur, Cenâbı Hakk ona ince anlayış ve zorlukları yok eden bir zekâ ihsan buyurur.

Diyanet Yorumu: Câferi Sâdık (r.a.) şöyle buyuruyor: Şeytan ve insan şerrinden korunur, adı aşırı zekâ ve anlayışı ile yayılır ve bundan istifade eder.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada cin suresi gören kişi, Rızk konusunda darlık çeker ise, de nihâyet geçimini sağlar ve rahata erer. Rüyada Cin suresi görmek ve okumak, İbni Kesir (r.a.) diyor ki: Zâlimlerle uğraşır, cin şerrinden emin olur ve korunur.

Rüyada Cin Suresi Okumak

Rüyada Cin suresi okumak, şans, kısmet, rızık ve ganimet ile tabir olunur. Rüyada cin suresi okuyan kimse korkularından emin olur ve korktuklarından korunur.

Rüyada Cin Suresi Dinlemek

Rüyada Cin suresi okuyanları dinlemek, çevresinde kötü niyetli kimselerin şerhinden kurtulacağına ve onların kendini açığa vereceğine ve umduklarına eremeyeceklerini işaret eder.

Rüyada Cin

Rüyada Cin gördüm diyorsanız, dünya ile alakalı bir işte bir hileye düşmeye veya aldatılıp kandırılmaya işaret eder. Rüyada cin hakkında daha geniş kapsamlı yorum okumak istiyorsanız “Rüyada Cin Görmek” sayfamıza bakmanızı tavsiye ederiz.

Cin Suresi Faziletleri

Cin suresini okumak ve vird edinmek ve fazilet esrarlarına nail olmak iki ucu keskin bir kılıç gibidir. Cin suresinin bazı Faziletleri ve beş esrarını sizle paylaşmak istedik.

1-Cin suresi Göz, sara, sıtma ve benzeri rahatsızlıklar, iç vesvesesi ve evham için günde 7 kez okunması tavsiye olunur.

2-Cin suresinin bir havası esrarına göre şöyle buyrulmuştur. Bu mübarek sure bir yerde okunursa orada varsa cinler hepsi kaçar ve onları göndermeye yarar.

3-Cin suresinin önemli bir fazileti arasında, dikkatleri çeken bir konuda, zalime veya zorbaya kötü niyetli kimseye okunursa ondan korunmaya yarar.

4-Cin suresi havasına göre, Tüccar kimse, mal veya mülk üzerine okunursa satışı kolaylaşır ve  her türlü afetten muhafaza olunur. Gizlenmesini istediğiniz bir şeyin üzerine okunursa kimse göremez.

5-Hapse düşen bir kimse cin suresini okumayı kendine vird edinirse, bu surenin yüzü suyu hakkı hürmetiyle kısa zamanda kurtuluşa kavuşur.

İslami Kaynaklara göre, rüyada görülen cin suresi hakkında bir çok bilgiyi sizle paylaştık, İslami Rüya Tabirleri kaynaklarına özel bu bilgiler size büyük yarar sağlayacağını düşündüğümüz için burada paylaşmayı uygun gördük.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca