Rüyada “Cin” Görmek

Cin
Rüyada Cin Görmek tabiri, Cin rüyası bir işte hileye işaret eder. Rüyada Cin görmek ve konuşmak, cinden kaçmak ile alakalı tabirler ve yorumlar.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RUYADA CİN: Rüyada cin görmek, Dünya ile ilgili bir işte ve bu işten dolayı hile yapacağına işarettir. Rüyada kendisinin cin olduğunu gören kimsenin, hile ve aldatması çok olur.

İslami Tabiri: Evine cinlerden birisinin girip bir şeyler yaptığını gören kimsenin evine sevmediği bir kimse gelip onu zararlandırır veya hırsız girip bir şeyini çalar.

Diyanet Yorumu: Rüyada Cinlerden birisine kuran okumasını öğrettiğini veya cinlerden birisine okuduğu kuran’ı dinlediğini görse, idarecilik, yöneticilik, başkanlık gibi yüksek bir makama ulaşır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Bir cinin kapısına geldiğini gör­se, yapacağı işinde ve yaptığı işte zarara uğrar. Rüyada Cin Görmek, vermiş olduğu bir sözü tutamadığından dolayı veya üzerinde yapması gereken bir adağı­nı yerine getiremediğinden dolayı kendisine isabet edecek bir darlık göreceğine, aşağılanma ve hakarete işarettir.

Rüyada Cinle Konuşmak

Rüyada cinle konuşmak hile yapan ve insanları aldatan bir kimseyle münakaşa etmeye, ve tartışma konusunda haksız bulunmaya ve aldatılmaya delalet eder. Rüyada cinle konuşmak bazende elem ve tasaya ve kasvet verici bir duruma maruz kalmaya işarettir.

Rüyada Cinle Evlenmek

Rüyada cinle evlenen bir kimse, günaha düşmüş ve gaflette olan biriyle birlikte olmaya ve bazende kafir bir kimseyle olmaya ve ondan zarar görmeye yorumlanır. Rüyada cinle evlenmek genel olarak kafir bir kimse tarafından zarara uğramaya delalet eder.

Rüyada içine Cin girmiş Birini görmek

Rüyada içine cin girmiş birini görmek, o kimseyi tanıyorsanız o kimsenin sıkıntıya düştüğüne ve uğrayacağı bir musibete delalet eder. Eğer kendi içinize cin girdiğini gördüyseniz, bir musibete ve sıkıntıya uğrayacağınız ve bu durumdan dolayı zarar edeceğinize delalet eder.

Rüyada insan Kılığında Cin görmek

Rüyada İnsan kılığında cin görmek, çevresinde hileci bir insan olduğuna ve kendisini aldatan bir kimseyle birlikte olacağına ve onunla arkadaşlığını devam ettirdiği sürece zarara uğrayacağına delalet eder.

Cin Görmek Dua Okumak

Rüyada cin gören kimse ve hemen ardından dua okursa, rüya sahibi bir borca girer yada ummadık bir konuda haksızlığa düşüp kendini toparlamak için büyük gayret ve emek sergileyeceğine rüyanız yorumlanır.

Rüyada Cin adının geçmesi

Rüyada cin adının geçmesi ve cini görememek, civarında kendisi hakkında kıskançlık ve eleştiri yapan kimselerin var olduğuna işaret eder. Rüyada cin ismini duymak ve işitmek, varlığını anlamak, hilekar ve insanları aldatan bir kimseyle karşılaşmaya tabir olunur.

Rüyada Cin Saldırması

Rüyada cin saldırısına maruz kalmak, sıkıntıya düşmek, daralmaya ve kazancının azalmasına bir mühlet can sıkıntısı çektikten sonra mücadele ve toparlanma hevesini, gücünü kendinde bulmaya delalet eder.

Rüyada Cin Kovmak

Rüyada cinleri kovduğunu ve kovaladığını görmek, güçlü ve kudretli sözü her kes tarafından sayılacak ve sevilen bir kimsenin dostluğuna işaret eder. Bazı tabircilere göre, Rüyada cin kovmak bir işte hileyle uğraşan kimseyi fark etmek ve ona haddini bildirmek ile yorumlanır.

Rüyada Cinden Kaçmak

Rüyada cinlerin kovaladığını ve cinlerden kaçtığını görmek, art niyetli kimselerin, şerhinden emin olmaya, sorunlu kimselerin çevresinde olduğuna ve haksızlığa uğramaya, kaçan ve kurtulan için ise, dertlerinden feraha çıkmaya ve sorunlarının çözüleceğine delalet eder.

Rüyada Cin Hissetmek

Rüyada bir cini hissetmek ve varlığını duymak, bir konuda borca gireceğine ve bir mala sahip olacağına işaret eder. Rüyada cin hissetmek ve cin görmek, hilekar kimseleri görmeye ve onlar ile konuşmaya işaret eder.

Rüyada Cin Padişahı Görmek

Rüyada Cin padişahı görmek, büyük sorunları olan kimselerin sorunlarının ve dünyalık işlerinin çözülmesine üzüntüden sonra feraha kavuşmaya işaret eder. Bekar için evlenmeye de işaret etmektedir.

Rüyanı Sor?

Rüyada cin gördüm diyenler rüyasını bu sayfanın altında paylaşsınlar, İslami Rüya Tabirleri ve yorumları ile rüyalarınızı sizin adınıza kişiye özel yorumlayalım.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Yusuf dedi ki:

  Sa ruyamda odama girdim bedenimin.basinda iki tane beyaz carsafli yuzu siyah surekli degisen iki tane canli gordum vucuduma bakiyorlardi kalkin lan dedim kalktilar adlarini sordum biri abbas biri cabbar di bi birine tokat attim bi birini yuruyun gidin dedim gittiler bedenime baktim uyandim kapi acikti hemde yatmadan kilitlemis arkasinada masayi cekmistim sonra bi isik gordum isik birden kayboldu ve sabah ezani basladi

 2. Kübra dedi ki:

  kocaman bir binaya gitmiştik tanidiklarim vardi onlar oturuyordu sonra ust kata asansorle ciktim daracikti dedemde vardi ne alakaysa sonra bir yerden girdik kocaman bir yer evin iciydi salon kocaman sonra bir sey oldu ben birilerinden kacmaya basladim koridora ciktim kapiyi kapatmaya calistim böyle yasli gözleri yeşil gibi ama sanki gozu goz kapaklari ustune zimbalanmis gibi bir seydi beni yakalamaya calisiyordu baskalarida vardi ama onlari hatirlamiyorum sonra ben elimde çubuk gibi bir seyi bacagina batirdim kapadim kapiyi kurtuldum onlardan gittim duş almaya bir yere normal spor salonunun dus kabinleri kocaman bir yerdi girdim bir tane cocuk musluk altinda kaseyle kendini yikiyor bir tanede 12 13 yasinda ki kiz cocugu kabinin içinde dus aliyor ama cinsel bolgesi kapali sanki baska kabin yokmus gibi gittim kabine kiza sordum dus alabilir miyim diye oda al dedi ilk gördüğümde kafasi assagida dus alıyordu sonra kalkti oyle aldi bende aliyordum işte sonra kizin yüzü bir degismeye basladi donuklasti ilk sol tarafima çöktü bende dustayim ama ne alakaysa yatiyor vaziyetteyim sonra kiz sag tarafimda belirdi ben nas süresini okumaya basladim kendimi sıktım rüyadan uyandim bunu yorumlar misiniz?

 3. omer fatih uzmez dedi ki:

  Merhaba ben 1 ay once ablama ait olup buyu yapildigini dusundugumuz bir seyi denize attim bundan sonra 2 sefer ruya gordum ilk ruyada 3 harfliler esimin yegenini kacirmaya calisiyorlardi bende onlari kovuyordum 2. Ruyamda ise arkamda farkedip dondugumde avizenin sallandigini gordum fakat iki ruyamdada herhangi bi varlik gormedim birde ilk ruyayi gordugum gece esimde benim ruyama benzer bir ruya gormus yorumlarsaniz sevinirim simdiden tesekkurler

 4. Mehmet dedi ki:

  Gece karanlığında her yer karlı bir kadın çocuğunu kaybetmiş ve benden yardım istiyor o an ileride bir çocuk gördüm ve bunun hile olduğunu düşündüm cin olabilir dedim koştum az ilerde yine aynı kadın ve yardım istiyor bende ya allah ya Muhammed dedim bir anda hem kadın yok oldu hem çocuk

 5. songul dedi ki:

  Selam ben rüyamda insan şeklinde bir çin seni bırakmam hep yanında ol cam dedi ve ben yalvaruyodum çocuklarım var birak beni ne olur onlara kim bakar diye ardından bi ses dedi ki seyit bilal turnesine git sığ caferi bul bu çin şeklindeki insanda seyit bilal turbesine giderse ben giderim diyordu bende gidecem diyordum sonra bu çin gidiyordu çok etkilendim bu rüyadan yorumlarmisiniz

 6. Hasan dedi ki:

  Rüyamda bir çatışmanın içindeydik yanimda 2 kişi vardı sıkışmıştık. Az önce karnından vurup oldurdugum adamın sürünerek ve gülerek yanima geldiğini gördüm yanibasimdaydi göğsüne bir el daha sıktım geriye doğru yattı ve gözlerini açıp yine güldü bana . Ama bu sefer gözleri simsiyahti cin misin diye sordum evet dedi ve uykudan uyandım

1 15 16 17
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca