Rüyada “Cin Çarpması” Görmek

Cin Çarpması
Rüyada Cin Çarpması Görmek tabiri, Cin Çarpması rüyası kendini veya bir başkasını cin çarptığını görmek, büyüye ve fakirliğe işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA CİN ÇARPMASI: Rüyada kendisine cin çarptığını veya aklının başından gidip yığılıp kaldığını gören kimsenin, gelirinde faiz ve ha­ram olduğuna veya büyü yapacağına veya elindeki malı, mülkü, serveti ve parası çıkıp fakir olacağına işaret eder.

Rüyada Başkasını Cin Çarpması

Rüyada cin çarptığını görmek çarpılan kişi eğer yabancı bir tanıdığı biriyse o kimsenin sizin aleyhinizde düşündüğüne veya harama meyil etmesine ve bazende bu rüya sahibinin büyüye bulaşmasına ve günaha girmeye tabir edilir.

Rüyada Cin Çarpması kendine veya bir başkasına hiç fark etmiyor aynı şekilde bir hayır sağlamıyor, sadece bu rüyayı gören kimse daha dikkatli olmalıdır. Uyarıcı rüyalar arasında görebilir bu rüyayı, çünkü günaha ve hataya düşer rüya sahibi eğer, Rüyada Cin Çarpması görmüşse delalete düşecektir.

Rüyada Cin Girmesi

Rüyada cin girmesi kendisine cin musallat olduğunu görmek, elem ve tasaya ve üzülmeye ve insanlar arasında küçük duruma düşecek bir davranışa ve bazende aldatılmaya, hileye düşmeye ve kendini beğenmeyen ve isyankar bir kimseye delalet eder.

Rüyada Cin Musallat Olması

Rüyada Cin musallat olması kendisine musallat olduysa hastalığa, arkadaşına musallat olduysa tartışmaya ve hileye, aileden birine musallat olduysa ağız dalaşı yapmaya ve aileye yalan konuşmaya delalet eder.

Rüyada Cin Çağırmak

Rüyada cin çağırmak, bir sıkıntıya düşmeye ve bilmeden yada bilerek bir hileye ortak olacağına ve insanları aldatan birine destek çıkmaya tabir edilir. Rüyada cin çağırmak tabiri, hilekar bir kimseyle iş birliği yapmaya veya hileci ve insanları aldatan biri tarafından dolandırılmaya işaret eder.

Rüyada Cin Daveti Yapmak

Rüyada cin daveti yapmak, hüzne ve kedere ve o dönem içinde yaşayacağı sorunlardan dolayı kendine ve çevresine zarar veren kimseye ve bazı tabircilerin görüşüne göre, cin daveti rüyası hilekar bir kimseyle iş birliği yapmaya yorumlanır.

Rüyada Cin

Rüyada cin görmek ve cin hakkında daha geniş kapsamlı rüyalar ve yorumlar için “Rüyada Cin görmek” sayfasına bakmanızı öneririz, Rüyada cin hakkında daha kapsamlı ve detaylı rüya yorumu analizleri belirtilen sayfada yapılmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. fatma dedi ki:

    Rüyamda ablamın iki büklüm olduğunu gördüm ayağımla onu dürtmek istedim bende dondum sonra ayağımı çekip dua okudum ablam çözüldü ve odasına gidip yattı . Bu rüyanın anlamı nedir acaba ?

  2. Anonim dedi ki:

    n wrüyam da peygamber efendimiz eşliğinde bir kız gurubu ile namaz kilawrken bir anda o kızların içinde biri bana dogru bayıldı ve bir anda bnn kardeşimi yerden yere vurdu bende peygamber efendimiz e seslendim çarpılmış diye oda tut dua oki adedi bnade okudum çok farklı adua ve çıktı bu wrüyam köyde ki evinizde oluyor birde rahmetli babanem de var

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca