Rüyada “Çimenlik Alan” Görmek

Çimenlik Alan
Rüyada Çimenlik Alan Görmek tabiri, Refah ve sevinçtir. Rüyada tanınmayan çayırlı, çimenli yerler sulu ise, manevi hislerin artacağına işarettir
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA ÇİMENLİK YERLER: Rüyada tanınmayan çayırlı, çimenli sulu ise, manevi hislerin artacağına işarettir. Bir kimse rüyada çayırlı ve çimenli yer görmek; o kimsenin aniden rahat sızlanacağına işarettir.

Rüyada Çimenlik Yeri Görmek

Rüyada çimenlik yerler hayır ve bereket ile tabir edilir. Rüyada Çimenlik bir yeri uzaktan görmek hayal ettiği bir şeye kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Çimenlikte Gezmek

Rüyada çimenlikte gezmek ve dolaşmak, hayır içinde olmaya ve düşüncelerinden kurtulmaya, maneviyatının güzelleşmesine delalet eder.

Rüyada Çimenlikte Koşmak

Rüyada kaçar gibi çimenlik bir alanda koşmak; yanlışlıkla yapılan bir işin rüya gören kişiye iftira edileceğine işarettir. Rüyada iyi bir şey için çimenlik alanda koşmak hayır ile tabir olunur.

Rüyada Çimenlikte Yürümek

Günahkar bir kimse bu rüyayı görürse, tövbe edeceğine tabir edilir ve yorumlanır. Rüyada çimenlikte yürümek sıkıntılardan kurtulmak muradına kavuşmak demektir.

Rüyada Ölü Birini Çimenlik Alanda Görmek

Rüyada bir ölüyü, güzel bir bahçede görülmek, onun Cennet’te olmasına işarettir.

Rüyada Yeşillik ve Sulu Yerler Görmek

Yeşillik ve sulu yerler; Dünyaya ve Dünyanın mal ve çeyizi çok bir kadına işarettir. Rüyada bir kimse çimenli ve sulu yerden kirli, tozlu bir yere çıksa, rüyâ gören kimsenin ibadetten günaha geçeceğine işarettir.

Rüyada Yeşillikler içinde Bir bahçe Görmek

Bir kimse bir bahçe içerisinde olduğu ve onun meyvelerinden yediğini görse; eğer bu rüyâ hac zamanında görülmüş ise o kimsenin hacca gideceğine işarettir. Bu rüyâyı gayrimüslüm görse, Müslüman olacağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Lebriz ölmez dedi ki:

    Rüyamda bir torba içerisinde yeşil çiçek fidelerini gördüm ve birisi bana bu fideleri gösterdiği toprak alana sırayla dikmemi istedi ve bende bu fidelerden üç tane diktim.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca