Rüyada “Çimdiklemek” Görmek

Çimdiklemek
Rüyada Çimdiklemek Görmek bir kimsenin malında gözü olması demektir. Rüyada Çimdiklenmek ve Çimdik yemek ile alakalı tabirler ve yorumlar
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA ÇİMDİKLEMEK: Rüyada bir kimse bir insanı çimdiklediğini görse, çimdiklediği kimsenin malına göz diker. Rüyada çimdiklendiğini görmek bir kimsenin malında gözü olmasına yorumlanır.

İslami Tabirleri: Rüyada çimdiklemek kin ve düşmanlığa, baza da muhabbete tabir edilip, yorumlanır.

Diyanet Yorumları: Çimdiklemek rüyası,

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada bir insanı çimdiklemek, çimdiklediği kimsenin malını elinden almak istediğine işarettir. Rüyada Çimdiklemek göz dikmek manasına gelir.

Rüyada Çimdiklenmek

Rüyada birini çimdiklediğini veya birinin kendisini çimdiklediğini görmek, çim­diğin tarz ve şekline göre aralarında düşmanlık, sevgi ve muhabbet olduğuna, delalet eder.

Rüyada Çimdik Yemek

Rüyada çimdik yemek çimdik atan kimseyi tanıyorsa çimdik yediğiniz yere göre rüyanız tabir olunur. Genelde rüyada çimdik yemek sizin hayatınızda olan bir şeyde göz olduğuna işaret eder.

Rüyada Çimdik Atmak

Bir kimsenin kendisini çimdiklediğini veya zehirli bir hayvanın soktuğunu görmek, aleyhinde kötü sözler söylenmesine işarettir.

Rüyada Cinsi Organını Çimdiklemek

İmâmı Nablûsi (r.a.) diyor ki: Bir kimseyi cinsi organından çimdiklediğini gören kimse, onun eşine göz diker. Kendi çimdikleniyor ise o kimse aynı şekilde göz diker, tanınmıyorsa tanımadık biri göz dikmiştir demektir.

Rüyada Bedeninin Çimdiklenmesi

Rüyada birisinin budu­nu çimdiklerse, o kimsenin hanımına hainlik eder. Karnını çimdikler­se, o kimsenin gizli olan malında gözü olur. Uyluğunu çimdiklerse; o kimsenin yakınlarının malında gözü olur. Elini çimdiklerse, erkek kar­deşinin malına göz diker.

Rüyada Karnından Çimdiklenmek

Bir insanı karnından çimdiklemek, onun kesesine ve kasasına, uyluğundan çimdiklemek aşiret ve akrabasının malına, elini çimdikle­mek kardeşlerinin servetine göz dikmektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca