Rüyada “Cilve” Görmek

Cilve
Rüyada Cilve Görmek tabiri, Cilveleşmek rüyası cilve ettiğini görmek, neşe ve sevince gayret etmek demektir. Rüyada Cilve yapmak ile alakalı tabirler
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA CİLVE VE İŞVE: Bir kadının Rüyada cilve ettiğini görmek, neşe ve sevince, kendisinin bir kadına karşı cilve ettiğini görmek, Dünya nimetlerini elde ederek mutlu olmaya çalışıp kazanmaya gayret etmek demektir.

Rüyada Erkeğin Cilve Yapması

Rüyada bir erkeğin cilve ettiğini görmek, o kimsenin kadrinin ve şerefinin eksilmesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Erkek cilve yapıyorsa bir kadın için, bu kimsenin mutlu olacağı bir habere delalet eder.

Rüyada Kadının Cilve Yapması

Rüyada Cilveyi kadında ve kadının görmesi iyidir, erkekte ve erkeğin görmesi iyi değildir. Rüyada kadının cilve yaptığını bir başka kadın görse kıskançlık ve çekememezlik ile tabir edilir.

Rüyada Cilveleşmek

Rüyada Cilveleşmek görmek tabiri, rüya sahibi kim olursa olsun cilveleştiğini görse bu kimsenin mutlu olacağı bir zamanı geldiğine ve üzüntüsünden kurtulmaya rüyası yorumlanır. Rüyada Cilve Yapmak karşı cinslere karşı ise her zaman iyi yorumlanır.

Rüyada Cilve Yapmak

Rüyada Kur yapmak ve cilve yapmak aynı yorumlanır, rüyada cilve yaptığını görmek, kadın erkek için yaparsa hayırdır, kadın bir başka kadın için yaparsa şerdir, rüyada erkeğin kadına cilve yapması zahmetli bir işe girmeye tabir edilir. Erkeğin, erkeğe cilvesi hata yapmaya ve yanlışa düşmeye tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca