Rüyada “Çilek” Görmek

Çilek
Rüyada Çilek Görmek, beş vech ile tabir olunur. Helal kazanç, hayır ve menfaat hastalık, büyüklük, helal rızık'a delalet eder. Rüyada çilek çoğu zaman gönül işleri olarak yorumlanır.

Rüyada çilek görmek çoğu zaman rüyayı gören kişinin, özel hayatı ile yorumlanır. Rüyada Çilek Gören Kişinin, Özel hayatında gönül rahatlığına , maddi ve manevi huzura erişmesine delalet eder. sıkıntılı ve yaşadığı meşakkatli günlerin ardından gelecek olan ferah ve huzur dolu güzel günler göreceğinede yorumlanabilir.

Rüyada görülen çilek güzellik ve ince hoş olmak anlamınada gelmektedir. Rüyada mevsiminde görülen çilek eğer olgun kırmızı ve çok tatlı ise , yakın zamanda haneden bir kişi tarafından iyi ve çok sevineceği bir haber duymasına delalet eder.

Rüyada Çilek Görmek ne demek?

Rüyada Çilek görmek ne demek,rüyayı gören kişi kendisini çilek tarlasında misk kokulu çilekleri içine çektiğini görmesi karlı bir işe ve ipekli elbiselerin çokluğuna delalet eder. Evli çocukları olan bir kadın çileği dalından koparıp yer ise o kadının çocukları pek hayırlı olur.

Rüyada Çilek Suyu Görmek

Rüyada Çilek Suyu Görmek , Rüyayı Gören Kişinin hanesinde üstesinden gelemediği aşamadığı zorlukların meydana gelmesine işarettir.  Rüyada çilek suyu içmek önüne çıkacak olan her engeli aşıp hayallerine kavuşacağına ve hanesine maddi manevi huzur geleceğine işaret eder.

Rüyada Dalından Çilek Koparmak

Rüyada dalından çilek koparmak, Evli olmayan bir kadının dalından koparıp yediği çilekler ise yaşamı boyunca hayırlı bol kısmetler ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Çilek Yemek

Rüyada çilek yemek çoğu zaman,dalından koparıp toplayıp yiyen kişinin evlilik özel hayatı ve aşk hayatı da huzurlu bol bereketli aşk ve huşu içinde geçer. Rüyasında zorla çilek yediğini gören kimse ise, İlim ve Allah’ı  zikre,ilim ve zikir ehli ile bir araya gelmeye delalet eder.

Rüyada Çilek Toplamak

Rüyada Çilek toplamak, Evli bir erkek çileği dalından toplayıp yer ise o rüyayı gören erkeğin, çocuklarından hayırlı ve güzel sevindirici haberler almasına delalet eder.

Rüyada Çilek Bahçesi Görmek

Rüyada Çilek bahçesi görmek, Rüyayı gören kişinin kurduğu hayallerine ve olmasını istediği fakat engellerle umutsuzluklarla kaplı olan hedeflerine er yada geç ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Çilek Reçeli Görmek

Rüyada çilek reçeli görmek, Aile iş veya özel bir akşam yemeğinde, güzel şeylerin konuşulacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada çilek kompostosu çilek hoşafı görmek ve içmek sorunların bir bir üstesinden gelinip, tatlı şeyler konuşulup güzel sonuçlara ulaşmaya delalet eder. Rüyada çilek reçeli yapmak, Rüyada çilek reçeli pişirmek, Rüyada çilek reçeli yemek

Rüyada Altın Çilek Görmek

Rüyada altın çilek görmek, Mutluluğu ve gönlü bol akraba eş dostu simgeler. Rüyada görülen altın çilek ayrıca Bol bereketli helal kazançlı bir haneye girmeyede delalet eder. Fera içersinde bir hayat yaşayacağı anlamınada gelmektedir.

Rüyada Yabani Çilek Topladığını Görmek

Rüyada yabani çilek topladığını görmek, Rüyayı gören kimsenin, katılacağı bir yemekde veya arkadaş ortamında yeni bir gönül ilişkisine gireceğine ve bu ilişkide çok temkinli davranması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Yabani Çilek Görmek

Rüyada yabani çilek görmek, mutluluğu temsil eder. Ayrıca rüyada yabani çilek yediğini gören kimse bekar ise hayırlı bir evliliğede de işaret eder.

Rüyada Donmuş Çilek Görmek

Rüyada donmuş çilek görmek, rüyayı gören kişinin kötü günler yaşamasına sebep olɑcɑk olan bu rüya , tatsız olaylar yaşayacağına ve bu yaşadığı olaylar yüzünden gururunun incileceğinedelalet eder. Rüyasında donmuş çilek yediğini gören bir kimse , iş yerindeki veya hanesindeki kişilerle ağır sözlü tɑrtışmalar yaşayıp manevi zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Çilek Görmek

Rüyasında yeşil çilek gören kimse, Hanesindeki insanlar ile tartışacağına ve iş hayatında olumsuzluklar yaşayacağına işaret eder. Rüyasında yeşil çilek yediğini gören kimse, Art niyetli ve menfaatçi kişilerin sözlü saldırısına uğrayacağı uğradığı iftiralardan dolayı kendini yalnız hissedeceği ama en yakın zamanda bu olaylardan kurtulup, çok mutlu olacağınada işarettir.

Rüyada Çilek Tarlası Görmek

Rüyada çilek tarlası görmek, Kişi kendini çilek tarlasında koştururken görmesi iç dünyasındaki olumsuzluklara göğüs gereceğine hedeflerine, hayallerine bir bir kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Çilek Kokusu Duymak

Abdulgani Nablusi (r.a) demiştir ki; Bekar bir kişinin rüyada çilek kokusu aldığını görmek hayırlı bir eş ve hayırlı evlatlara delalet eder. Aynı rüyayı evli kişinin görmesi doğacak olan çocuğa ve o çocuğundan yaşamı boyunca memnun kalıp hayırlı günler göreceğine ve yaşamı boyunca yoksulluk ve darlık çekmeyeceği maddi manevi sıkıntı yaşamayacağına işarettir.

Rüyada Çilek Hasadı Yaptığını Görmek

Rüyada çilek hasadı yaptığını gören kimse, Bu rüyadan sonra hayatında olumlu yönde değişiklikler olacağına ve şansının açılacağına, maddi manevi huzura erip zenginleşeceğine delalet eder.

Rüyada Çilek Bahçesine girmek

Abdulgani Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada Çilek Bahçesine girmek , Korktuğu şeylerden emin olmaya ve Kurtuluşa ereceğine işaret eder. Rüyada çilek bahçesine girdiğini görmek, Aynı zamanda muradına ereceğine ve kurduğu hayallerin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Mevsimsiz Çilek Görmek

Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki ; Rüyada Mevsimsiz Görülen Çilek , beş vech ile tabir olunur.Helal kazanç,hayır ve menfaat hastalık,büyüklük,helal rızık. Bekar bir erkeğin, rüyada mevsimsiz çilek görmesi ; evlenmek ile tabir olunur.aynı rüyayı evli adamın görmesi doğacak olan çocuğa işarettir.

Rüyada Ham Çilek Görmek

Rüyada Ham Çilek Görmek , Rüyada evrimini tamamlamamış ham bir çilek gören kimse, dillere destan olan bir aşk hayatı yaşar ve uzun zaman sürecek olan bu gönül ilişkisi çoğu zaman inişli çıkışlı olması ile beraber sabredildiği takdirde mutlu huzurlu bir yuva kurmaya işarettir . Bu rüya çoğu zaman gönül işleri olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölüden Çilek Almak

Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki ; Rüyada ölü birinden çilek almak, uzun soluklu bir aşk ilişkisine işarettir. Karşınıza çıkacak ve çok seveceğiniz bir kişiye, onunla geçireceğiniz mutlu zamanlara ve sonunda evliliğe de yorulabilmektedir.

Rüyada Ölüye Çilek Vermek

Rüyada ölüye çilek vermek, iş hayatında mutlu ve huzurlu bir döneme girip, tüm çalışmalarınızdan beklediğiniz sonuçları alacağınızın göstergesidir.

Abdulgani Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada ölen yakınına veya akrabasına verilen çilek, iş ve özel hayatında mutlu huzurlu helal ve bol kazançlı günlere kavuşmasına ve sabırlı azimli çalışmalarını bir emek ağacı misali orada yeşertip, zor ve meşakkatli günlerin sonucunda meyvelerini toplayacağına işarettir.

Rüyada Birine Çilek Vermek

Rüyada Birine Çilek Vermek, Rüyayı gören kişinin hayırlı bir amel işlemesine, Allah indinde salih kul olmaya ve ömrü boyunca sevap işlemeye işaret eder.Düzensiz olan hayatına,artık son vermek isteyen kişiye bu rüya bir işaret olarakda gösterilmektedir.

Abdulgani Nablusi (r.a) demiştir ki ;Rüyada sağ eliyle birine çilek veren bir kimse ; yaptığı iyilikler için Allah katında mükafatlandırılacaktır.

Rüyada Çilek Aşermek

İbni Şirin Demiştir ki ; Rüyada Çilek Aşeren bir kimse , ilim ve sanattan hissedar olmaya ve bol rızka delalet eder.Rüyada Çilek Aşeren ve o çileği yiyen bir kimse Allah’ın rahmetinde olduğuna Allah’ın indinde makbuliyete , dünya ve ahirette  saadete ve selamete delalet eder.

Rüyada Çilek Çayı Görmek

Rüyada çilek çayı gören kimse, Allah yolunda ilerlediğine iyi ameller işleyeceğine işaret eder. Çilek çayını içtiğini görmesi ise evli ise bir erkek evladı olacağına; bekar ise evleneceğine delalet eder.

Rüyada Çilek Ayıklamak

Rüyada Çilek Ayıklamak , Rüyayı gören kişi sıkıntı ve bunalımda ise ferah ve huzur dolu günler görmesine delalet eder.çoğu zaman rüyada çilek ayıkladğını gören kimse çalıştığı işte terfi edeceğine kıdem atlayacağına ve başarılı bir yönetici adayı olmaya aday kişi olacağına delalet eder.

Rüyada Çürük Çilek Görmek

Rüyada Çürük Çilek Görmek, Rüyayı gören kişinin haksız kazanç elde edeceğine malına ve hanesine haram gireceğine, malının bi çoğunu elinden kaybetmek zorunda kalacağına, günahlarının artacağı ve seyr-ü sefaya dalıp ruzi mahşeri inkar edip Allah’a şirk koşacağına delalet eder.

Rüyada Çilek Ağacı Görmek

Rüyada Çilek Ağacı Görmek, Bu rüyayı gören kişinin kemaliafiyete ermek , maddi manevi  huzur ve ferahlığa erişmeye işaret eder. Ayrıca Rüyada Çilek Ağacı Gören kişinin meşakkatli geçen ömründen sonra rahat ve feraha ereceği edeceği , ipekden yapılmış olan giysiler kuşanması ya da alınmasınada delalet eder.

Rüyada Çilek Ağacı Dikmek

Rüyada çilek ağacı ve tohumu diktiğini gören kimse, hanesinde ki insanlarla arasında ki huzursuzluğun biteceğine,
manevi huzura erişeceğine delalet eder.

Rüyada Ağaçdan Çilek Toplamak

Rüyada ağaçdan çilek topladığını gören kimse, huzur bereket ve sevinç dolu günler göreceğine zorlu geçen özel hayatındaki olaylardan arınacağına ve helal kısmete delalet eder.

Rüyada Çilek Ektiğini Görmek

Rüyada çilek ektiğini gören kimse, eşi veya karşı cinsi ile olan aşamadığı üstesinden gelemedikleri, hanede huzursuzluk yaratan olayı üç vakite kadar,üstesinden gelip haneyi huzura feraha eriştirmeye işaret eder.

Rüyada Zorla Çilek Yediğini Görmek

Rüyada zorla çilek yediğini gören kimse, kötü bir dönemden geçececeğine istem dışı olaylar ile karşılaşacağına işaret eder. Rüyada kendisine zorla çilek yedirildiğini gören kimse ise bu rüya kötü huylu karşı cins tarafından hüsrana uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Çilek ve Erik Görmek

Rüyada çilek ve erik görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında düşündüklerinden çok daha fazla büyük başarılar elde edeceğine, helal kazançlar elde edeceğine ve huzurlu mutlu yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Çilek Ve Kiraz Görmek

Rüyada çilek ve kiraz yediğini gören kimse, hayatında beklemediği anda olumlu ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına ve çok mutlu mesut olacağına işaret eder. Rüyada çilek ve kirazı aynı anda yemesi ise, Rüyayı gören kişinin bu rüyadan sonra şansının yanında olacağına ve her dilediğinin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada Çilek Ezmek

Rüyada çilek ezdiğini gören kimse, eğer psikolojik sorunları olan bir kimse ise, o sorunların üstesinden geleceğine, yaşadığı acı olayları atlatacağına,yaşadığı bütün sıkıntılarına rağmen tekrardan kendini toparlayıp hiç birşey olmamış gibi hayatına devam edeceğine işarettir.

Rüyada Bir Erkeğe Çilek Vermek

Rüyada bir erkeğe çilek verdiğini gören kimse, Hayırlı bir işe vesile olacağına ve rüyasında tanımadığı birine çilek verdiğini gören kimse bekar ise yakın zamanda hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı ve uzun soluklu bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Bir Kadına Çilek Vermek

Rüyada bir kadına çilek verdiğini gören kimse, çileğin büyük ve küçük olması rüyanın yorumunu değiştirebilir, eğer çilek büyük ise beklemediği zamanda eline geçecek olan yüklü bir paraya işaret eder.Eğer rüyasında kadına verdiği çilek küçük ise, kıymetini bilemediği değer verdiği maddi manevi zinetini kaybetmesine delalet eder.

Rüyada Acı Çilek Yemek

Rüyada acı çilek yediğini gören kimse, Rüyayı gören kimsenin yaşamış olduğu, ciddi sağlık sorunlarının biteceğine işaret eder. Ayrıca rüyada tatsız çilek yediğini görmek Sevgiliniz veya eşiniz tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınıza ve atlatamadığı hastalığına şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Arkadaşıyla Çilek Yemek

Rüyada arkadaşıyla çilek yediğini gören kimse, Arkadaşıyla bir yola çıkacağına ve o yolda güzel şeylerle karşılaşıp arkadaşının desteğinide alıp zorlukların üstesinden geleceğine ve çok istediği hayalini gerçekleştirmesine işaret eder.

Rüyada Çilek Görmek Ve Yememek

Rüyada çilek görmek ve yememek, Rüyayı gören kimse eğer gördüğü çileği yemiyorsa gerçekleşmesini istediği bir olayı elinin tersiyle itmesi diğer anlamda ise kısmetini geri tepmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Çilek Yetiştirdiğini Görmek

Rüyada çilek yetiştirdiğini gören kimse, Özgüvensiz insan olarak tabir edilir. Asla yapmam diye söyleyip işin içinden çıkan kişi olarak tabir edilir. Ama bu rüyayı gördükten sonra yapamam dediği girdiği her işlerde, alnının akıyla çıkacağına işarettir.

Rüyada Çilekli Pasta Yediğini Görmek

Rüyada çilekli pasta yediğini gören kimse, Yakın zamanda işyeri veya özel hayatındaki insanlar tarafından süpriz bir parti veya kutlamalara davet edileceğine işaret eder.

Rüyada Kurtlu Çilek Görmek

Rüyada kurtlu çilek görmek, iş ve özel hayatında hayellerine kavuşacağı ve hayırlı olaylar ile karşılaşması anlamına gelir. Hak ettiği tüm herşeye sahip olacağı ve kötüye giden hayatını düzene sokacağına bütün sorunların üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Çilek Satın Almak

Rüyada çilek satın almak,  Bu Rüya sahibinin maddi zorluklar çektikten sonra hak ettiği ve zor uğraşlar sonucu bereketli helal bol kazanca işaret eder. Büyük uğraşlar sonucunda alacağı müjdeli haberler ilede tabir edilebir. Rüyada çilek satın aldığını görmek, çoğu zaman kişinin sabır derecesinide temsil eder. Rüya sahibinin sabırla azimle beklediği, sonucunda feraha kavuşacağı şan ve şöhrete ulaşacağınada delalet eder.

Rüyada Ekşi Çilek Yediğini Görmek

Rüyasında ekşi çilek yediğini görmek,  Bu rüyayı gören kimse zorlukla birikim yapar ve yaşadığı zorlu olaylardan sonra, eline hayırlı bol miktarda para geçer. Rüyada ekşi çilek yediğini gören kimse, alın teriyle zor uğraşlar sonrası bol helal para kazanarak  ailesinin geçimine katkıda bulunur.

Rüyada Çilek Çiçeği Görmek

Rüyada çilek çiçeği görmek, Eğer bu rüyayı gören evli bir kadın ise hamile kalacağına ve evladı büyüdüğünde onu çok iyi yerlerde göreceğine delalet eder. Rüyada çilek çiçeği görmek başarılarla dolu bir hayatı olan herkesin örnek alacağı, herkesin takdirini toplayacak olan, her konuda güzel,temiz ahlaklı iyi niyetli, Allah korkusu olan asil ve dini bir ahlaklı bir evlada sahip olmaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca