Rüyada “Cilacı” Görmek

Cilacı
Rüyada Cilacı görmek tabiri, Rüyada Cila yapmak ve cila yapan birini görmek ile alakalı tabirler, Rüyada cila yaptığını görmek ile ilgili yorumlar.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA CİLACI: Rüyada cila vurarak ev ve iş araçlarını parlatan veya cila satan birisini görmek, devlet başkanı veya hükumetle tabir edilir. Bir şeye cila vurduğunu gören kimse, eğer işin ehli ise, güç, makam ve yetki sahibi olur. Eğer ehil değilse, hükumetin hizmetinde veya büyük bir zenginin emrinde bulunarak işlerini nizam ve intizama sokar.

Rüyada Cila Yapmak

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada Cila vuran, dinine bağlı kişiler için devlet hizmetine girip görevinde hayırlı ve faydalı işler yapar. Günahkârlardansa yalan ve iftira ederek para kazanır, servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber mülk sahibi olur.

Rüyada Ahşap Cilaladığını Görmek

Rüyada ahşap bir şeye cila yaptığını görmek elinden her iş gelen bir adama bağlı ve sadakatli bir kimseye tabir edilir. Rüyada Cila yaptığını görmek işinde yükselmeye ve her kes tarafından yaptığı iş hakkında konuşulmaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca