Rüyada “Ciğerci” Görmek

Ciğerci
Rüyada Ciğerci Görmek sıhhatli olmaya, namusuna düşkün olmaya ve düşmana galip gelmeye işarettir. Rüyada Ciğerci Görmek ile alakalı tabirler

RUYADA CİĞERCİ: Rüyada ciğer satan veya pişiren birisini görmek, korkudan emin olmaya, muhafazakarlığa, sıhhatli olmaya, namusuna düşkün olmaya ve düşmana galip gelmeye delalet eder. Ciğer pişirip satan bir kişiyi görmek, insanları yolculuğa teşvik eden bir kimse ile tabir olunur.

Ciğerciden Ciğer Yemek

Rüyada Ciğerciden ciğer yemek tabiri, rüya sahibinin sıhhatli olmasına ve uzun ömre işaret eder. Rüyada ciğerciden ciğer yemek kazançlı ikinci bir işe delalet eder.

Ciğer Satan birini Görmek

Rüyada Ciğer Satan birini görmek tabiri, bu kimse yolculuğa çıkar ve gittiği yerden hayır ile döner. Rüyada Ciğer satan birini görmek sağlıklı ve bedeni sıhhati yerinde olan bir kimseye işaret eder.

Pişmiş ciğer Yemek

Rüyada Pişmiş Ciğer yemek tabiri, rüyayı gören kimse hastalıkları var ise kurtulur, hastalığa düşmez ve işsiz ise iş bulur hayırlı bir geçimi ve maişeti geniş olur.

Ciğerci Dükkanı Görmek

Rüyada Ciğerci Dükkanı görmek malın ve mülkün artmasına zorlukların üstesinden kolayca gelen bir kimseye, kazancın artmasıyla gelecek bazı hastalıklara ve bazı tabircilere göre ufak bir rahatsızlığa alamettir.

Ciğerci Arabası Görmek

Rüyada Ciğerci Arabası görmek tabiri, bu rüyayı gören kimse bir yola veya seyahate çıkar bazı yöneticiler için ise yurt dışını yolculuğa çıkmasına işaret eder. Rüyada Ciğerci görmek genel olarak tutucu bir kimseye ve sahip çıkan namusuna düşkün olan bir kimseye delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ozlem dedi ki:

    Rüyada kiz çocuğunun agzindan ciğerleri geliyordu

    1. Rüya Yorumu dedi ki:

      Rüyanız hayrolsun hayırlara vesile olsun. Öncelikle özlem hanım, rüyada kız çocuğu görmek; ile ilgili tabirimizi okuyun. Ciğer ağızdan gelmesi; haramdan ve günahlardan uzak durmaya ve ailede hasta var ise şifa bulmaya tabir edilip yorumlanır.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca