Rüyada “Çiftlik” Görmek

Çiftlik
Rüyada çiftlik görmek, istediği şeylere ulaşacağına işarettir. Çiftlikte hayvanlar görmek, kolay kazanç demektir. Rüyada Çiftlik görmek ile alakalı tabirler

ÇİFTLİK RÜYASI: Rüyada çiftlik görmek, istediği şeylere ulaşacağına işarettir. Rüyada yıkılan bir çiftlik görmek ise, o çiftliğin elde edilen gelirinden meydana gelecek zarar ve ziyana delâlet eder.

Rüyada Çiftlik Yapmak

Rüyada çiftlik yaptığını görmek zafere ve bol kazanca delalet eder. Rüyada çiftlik almak ve çiftlik kurmak başarı ve makam, mevki ile tabir edilir.

Rüyada At Çiftliği Görmek

Rüyada at çiftliğini gören kimse için rüya alimleri şöyle buyurmuştur. Rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemden hayır ile kurtulup, umduğuna kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Alabalık Çiftliği Görmek

Rüyada alabalık çiftliğinde olmak ve alabalık görmek rızk, kısmet, kazanç, mal, mülk demektir. Bu kimse bir mal sahibi olur veya huzurlu bir seyahat eder denilmiştir.

Rüyada Tavuk Çiftliği Görmek

Rüyada Tavuk çiftliği gören kişi; kolay kazanç elde eder. Çalışkan ve becerikli bir kadına ve bazende çalışan iş sahibi bir kadınla dostluk demektir.

Rüyada Domuz Çiftliği Görmek

Rüyada domuz çiftliği gören kimse sıkıntıya düşer zor ve meşgalesi çok olan bir işe girişir ve bu işte başarı sağlayamaz. Rüyada Çiftlik görmek hayır ve selamet ile yorumlanır, yalnız domuz çiftliği diğer çiftliklerden müstesnadır.

Rüyada Deve Çiftliği Görmek

Rüyada deve çiftliği gören kimse her işinde başarı sağlar, kendi işlerini kendisi yapan bir adama ve her alanda bilgisi olan bir erkeğe delalet eder.

Rüyada İnek Çiftliği Görmek

Rüyada İnek çiftliği görmek bolluk ve genişlik demektir. Rüyada inek çiftliğinde ineklerin sağıldığını gören kimse muradına erer denilmiştir.

Rüyada Çiftlikte Kendini Görmek

Rüyada Çiftlikte gezmek ve kendini çiftçi gibi görmek hasta için şifa bulmak demektir. Arzu ettiğine yakınlaşmak ve olmak istediği yerde olacağına yorumlanır.

Rüyada Çiftlik Hayvanları Görmek

Rüyada çiftlik hayvanlarını gören kimse; Helâl rızık aramak, hayırlı ve faydalı iş, hasta­lık, güç ve makam sâhibi olmak, helâl kazanç sağlamak ile alakalı yorumlara nail olur.

Rüyada Tırmık Görmek

Rüyada tarlayı tırmıklamak yada tırmık kullandığı görmek helal kazanca ve bekar için evlenmeye, evli kimse için huzur bulacağı bir yere gitmeye delalet eder.

Rüyada Traktör Görmek

Rüyada Çiftlikte traktör görmek işlerini kolayca yapan erkek ve kadın kimseye yorumlanır. İnsanlar arasında sevilen bir kimseye işaret eder. Bu rüya sahibi birikim yapar ve altın sahibi olur denilmiştir.

Rüyada Dirgen Görmek

Dirgen rüyası yorumu; istediği şeylere ulaşacağına işarettir. Bu rüyayı gören kimse bir dostuyla bir araya gelir keyifli vakit geçirir denilmiştir.

Rüyada Yaba Görmek

Rüyada yaba görmek bir mühlet zorluk çekmeye ve sonrasında sabırla tüm zorlukların üstesinden gelmeye delalet eder.

Rüyada Çapa Görmek

Rüyada çapa yapmak, faydalı işlere, çapa yapan birini görmek çevresinin çalışkan ve iyi niyetli olmasına, çiftlikte çapa yapmak bol kazanca mal, mülk sahibi bir erkeğe delalet eder.

Rüyada Patos Görmek

Rüyada patos atmak erkek için emeklerinin karşılığını almak, kadın için evlilik demektir. Rüyada patos makinası gören kimse ummadık bir yerden maddi kazanç sağlar denilmiştir.

Rüyada Orak Görmek

Rüyada orak iki türlü tabir edilir, istikbalde şans ve kısmet ile birlikte hayırlı bir evlilik. Rüya sahibi evli ise orak yapmak veya yapan birini gören için, akraba ziyareti ile yorumlanır.

Çiftlik Rüyası Psikolojik Anlamı

Çiftçi Milletimizin baş tacıdır. Çiftçi ve Çiftlikte hizmet eden İnsanlar milletimize fayda ve yardım sağlamaktadır. Günümüz’de bir çiftlik hasreti hepimizin vardır. Rüyada çiftlik görmek aslında huzur ve afiyet ve sağlık olarak tanımlanabilir.

İslami Rüya Tabirleri ile Çiftlik Tefsiri Sebebi ise, her insanın hasretlik çektiği çiftlik hayatı ve çiftlik yaşantısı, çiftlik hayvanları beslemek ve bol yeşillikler içinde bir hayat yaşamaktır. Bu sebepten dolayı çiftlik rüyası her zaman hayır ve selamettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Sara dedi ki:

    Ruyada bir cifliye kapatildigimi görüyorum ve kacmayim diye başıma cok yakiwikli bir erkek koymuwlar .ve ben burdan kaçmak cok istiyorum ve cesaret edib kacdigim zaman düşündüğüm gibi erkek bana mane olmur bağlı ciflik kapısı bir anda açılır ve ben güzel uzun otlar olan cemenliye çıkıyorum burada çoklu ağaçlar ve hepsi çiçeklerle dolu

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca