Rüyada “Çiftçi” Görmek

Çiftçi
Rüyada Çiftçi Görmek tabiri, bu kimse ailesinin geçimini sağlamak için çalışır. Rüyada çiftçilik yapmak, bereketli rızıklara, güç ve kuvvete işaret eder
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

RÜYADA ÇİFTÇİ: Rüyada çiftçi olup ekin ektiğini gören kimse, âilesinin geçimini sağlamak için çalışır. Çiftçilik yapan insanları görmek, dininin emri üzerine çalışıp helalinden kazanıp kâr etmekle tabir edilir.

İslami Tabirleri: Çiftçi rüyasını gören, Tarlayı sürüp tohum attığını gören kimse, insanların yararlanması için hayır ve hasenat işleri yapar. Bir görüşe göre hasta olur.

Diyanet Yorumları: Çiftçilik yapmak ve çiftçi olduğunu görmek, zor kazanan ve helal kazanan bir adama delalet eder.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada çiftçi olmak bekar için evlilik demektir. Rüyada Çiftçi görmek yeni bir işe başlamaya ve hayırlı bol geçime delalet eder.

Rüyada Çiftçilik Yapmak

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada Çiftlik Yapmak,  Bütün şartlarını yerine getirerek tarlayı sürmek ve ekin ekmek yaptığı işlerden kazanacaklarıyla bol yiyecek, içecek ve bereketli rızıklara, güç ve kuvvete ve gelecek günler için iyi bir hazırlığa ve yetki sahibi olmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çiftçi Olmak

El-Sâlimi (r.a.) demiştir ki: Rüyada Çiftçi olmak ve Tarla sürdüğünü gören kimse, Bekar ise evlenir. Caferi Sâdık radıyallâhü buyurmuştur ki: Çiftçi rüyası beş türlü tefsir edilir: Helal rızık aramak, hayırlı ve faydalı iş, hastalık, güç ve makam sahibi olmak, helâl kazanç sağlamak.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca