Rüyada “Çiçekçi” Görmek

Çiçekçi
Rüyada çiçekçi görmek, iradesi sağlam ve istikbalde başarıyı hedefleyen kimseye işaret eder. Rüyada Çiçekçi dükkanı görmek ile alakalı tabirler.

RÜYADA ÇİÇEKÇİ: Rüyada çiçekçi görmek, irade ve imkanlarının üstünde ummadığı yerden belalarla karşılaşan, çok sıkıntı çekmesine rağmen olaylara sabır ve hoş görüyle bakan bir kimseyle tabir edilir.

İslami Tabirleri: Çiçekçi rüyada görmek, Günahkar, bozguncu ve kargaşa çıkaran bir kimse ise, halkı huzursuz ettiği gibi kendisi hep sıkıntı ve üzüntü içinde yaşar.

Diyanet Yorumları: Çiçekçi rüyası Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüya sahibi iyi bir insansa konuşmalarından halk çok faydalanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Dindar birisinin çiçekçilik yaptığını gören kimsenin, konuşmaları Allah’ın (C.C.) emri, Peygamber’in (S.A.V) sünneti ve hikmetlerle dolu olur. Herkes onun söz ve sohbetinden faydalanır.

Rüyada Çiçekçi Dükkanı Görmek

Rüyada çiçekler ile dolu güzel bir dükkan görmek, dünyasının güzelliğine ve umduğu bir çok şeye kolayca erişmeye yorumlanır.

Rüyada Çiçekçiye Girmek

Rüyada çiçekçiye girmek bu rüyayı gören kişi bir davete gidecek demektir. Rüyada Çiçekçiye girdiğini gören kimse bir müjdeli haber alır.

Rüyada Çiçek Satan birini Görmek

Rüyada elinde çiçekler olan ve çiçek sattığını fark ettiği birini görmek, bir konuda baskı görmeye ve ummadığı bir anda canının sıkılmasına tabir edilir.

Rüyada Çiçekçilik Yapmak

Rüyada çiçekçilik yaptığını görmek, hüzne veya devam etmeyen bir işe tabir edilip, yorumlanır. Rüyada çiçekçilik yapmak zor bir işe girmeye can sıkıntısı ile tabir edilir.

Rüyada Çiçek Sepeti Görmek

Rüyada çiçek sepeti görmek içi çiçek ile doluysa, düğün ve törene veya bir kutlamaya, davete icabet etmeye veya seyahate yorumlanır.

Rüyada Çingene Çiçekçi Görmek

Bir rivayete göre rüyada çiçek satan çingene görmek; hayal kırıklığı yaşamaya, beklediği bir işin olumsuz sonuçlanmasına delalettir. Rüyada Çiçekçi görmek bekar için evlilik hazırlığı demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca