Rüyada “Çıban” Görmek

Çıban
Rüyada çıban görmek; temizliğe ve kadınların saçlarını kesen bir kimseye ve bekar için yeni bir ilişki demektir. Rüyada Çıban görmek ile alakalı tabirler

RÜYADA ÇIBAN: Rüyada çıban görmek; temizliğe ve kadınların saçlarını kesen bir kimseye ve bekar için yeni bir birliktelik, kadın için bakımlı olmaya ve kendine değer veren kimseye işaret eder.

Rüyada Çıban Patlaması

Rüyada bir azasın da gördüğü çıbanın patlaması kadın için beden temizliğine ve kendine has bakım kararları almaya yorumlanır. Erkek için ise sıkıntıdan kurtulmak ve feraha çıkmak demektir.

Rüyada Çıban Patlatmak

Rüyada çıban patlattığını gören kimse huzursuz duyduğu bir çok şeyden kurtulur huzura ve rahata kavuşur, bazı tabircilere göre çıban patlatma rüyası erkek ve kadın için beden temizliğine ve psikolojik rahatlığa yorumlanır demişlerdir.

Rüyada Çıban Sıkmak

Rüyada çıban sıktığını gören kimse için şöyle denilmiştir; Rüya sahibi bir yerinde çıban görse ve onu sıksa hasta için şifa bulmasına, üzüntüsü olan için kederinden kurtulmasına yorumlanır. Rüyada çıban sıkan birilerini görmek sıkıntıya düşmek demektir.

Rüyada Ayakta Çıban Görmek

Rüyada Ayaklarından birinde çıban görmek, bu kimse için şöyle rivayet olunmuştur. Rüyayı gören kimsenin önünde bir engel olmasına bir yolculuk yada seyahat ertelemesine delalet eder.

Rüyada Koltuk altında Çıban Görmek

Rüyada koltuk altında çıban gören kimse elem ve tasa duyar, korku ve sıkıntı yaşar ve bu kimse kısa bir süre hastalığa düşer denilmiştir.

Rüyada Yüzünde Çıban Görmek

Rüyada Yüzünde çıban gören kimse utanç duyacağı bir duruma düşer ve erkek için iç sıkıntısı ve ayrılık yaşamaya ve kadın için özlem ve hasret çekmeye rüyanız yorumlanır.

Rüyada Bedeninde Çıban Görmek

Rüyada bedeninde herhangi bir yerinde çıban olması rüya sahibinin bedeni sıhhatinin azalmasına ve direncinin kırılmasına ve bazı tabircilere göre iş dolayısı ve çok çalışmaktan dolayı hastalanmaya yorumlanır.

Rüyada Dudağında Uçuk Görmek

Rüyada Çıban gibi dudağının çevresinde yada kenarında uçuk görmek, kötü sözleri konuşmaya ve ahlaksız bir kimse ile tartışma yaşamaya delalet eder. Rüyada Çıban Görmek erkek ve kadın içinde sıkıntı ve kurtuluş ile yaşantısına göre farklı yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Anonim dedi ki:

    ruyamda cenemimin altında ciban cıkmıs ben onları patlatım acaba neye işaret

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca