Rüyada “Ceylan” Görmek

Ceylan
Rüyada ceylan görmek dört türlü tabir edilir: Eş, hizmetçi, evlat ve kadın yüzünden iyilik, maddi yardım. Rüyada Ceylan görmek ile alakalı tabirler
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RÜYADA CEYLÂN: Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada bir ceylan tuttuğunu gören kimse, gayet güzel bir hizmetçiye sahip olur. Rüyada Ceylan görmek bakire kıza ve hayırlı bir evliliğe, tüccar için faydalı ticarete demektir.

İslami Tabiri: Câferi Sâdık (r.a.) buyurmuştur ki: Rüyada ceylan dört türlü tabir edilir: Eş, hizmetçi, evlat ve kadın yüzünden iyilik, maddi menfaat yardım.

Diyanet Yorumu: Rüyada Ceylan görmenin diyanet tabiri, Erkek için Güzel bir hanıma, kadın için iyi bir bayan arkadaşa ve seveceği bir dosta delalet eder.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Ceylan iyi ve güzel huylu bir kadınla olmaya delalet eder. Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada ceylan görmek, güzel hanımla evlenmeye tabir edilir. Ceylan avında olduğunu gören kimse, bir kadını aldatıp onunla evlenir. Ceylana taş attığını gören kimse, hanımını boşar.

Rüyada Ceylan Kesmek

Rüyada Bir ceylan kestiğini gören kimse, bakire bir kızla evlenir. Rüyada ceylan kesmek bazı tabircilere göre kişi bekar ise evleneceğine ve hayırlı bir kısmete delalet eder.

Rüyada Ceylan Sürüsü Görmek

Rüyada Ceylan sürüsü görmek tabiri, ceylan sürüsünü uzaktan gören kimse için çevresine delalet eder kişinin çevresi kalabalıklaşır kendisine hizmet eden ve yardım edenler artar demektir.

Rüyada Ceylan Yavrusu Görmek

Rüyada Ceylan yavrusu görmek evli kişiler için evlat sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada Ceylanın yavruladığını görmek bir müjde almaya delalet eder. Bir ceylan yavrusu tuttuğunu gören kimsenin gü­zel bir evladı doğar.

Rüyada Ceylan Sevmek

Rüyada Ceylan Sevmek tabiri, Rüya sahibi eğer evliyse eşine bağlı ve sadakatli olacağına bekar için birine aşık olmaya ve hayırlı bir evliliğe rüyanız yorumlanır.

Rüyada Hamile Ceylan Görmek

Rüyada Hamile Ceylan Görmek tabiri, bu kimse için hayırlı bir haber alacak denir. Rüyada Ceylanı hamile gören kimse işinde yükselir malı ve çoluk çocuğu artar demektir.

Rüyada Ceylan Derisi Görmek

Rüyada Ceylanın derisini yüzdüğünü gören kimse, bir kadın ile zînâ eder. Rüyada Ceylan derisi görmek korunmaya ve himaye edilmeye işarete eder.

Rüyada Ceylan Eti Yemek

Rüyada Ceylan eti yediğini gören kimsenin eline güzel bir kadın tarafından para, altın veya kıymetli bir şey geçer. Rüyada Ceylan eti yemek hasta için şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada Ceylan Avlamak

Ceylanı katlettiğini gören kimse, bir kadın nedeniyle üzüntü ve kedere düşer. Rüyada Ceylan avlamak bir kadının hakkına girmeye ve bir kadını üzmeye yorumlanır.

Rüyada Ceylan Tutmak

Rüyada ceylan yakalamak iyi huylu bir kadın ile tanışmaya delalet eder. Rüyada Ceylan tutmak maksadına ve gayesine ulaşmaya ve zorlukların üstesinden gelen kimse demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. cihat bostancı dedi ki:

  uyurken annemin seslenmesiyle uyandım ve kendimi yavru ceylan olarak hissettim, annemide anne ceylan olarak hissettim sonra siyah şapkalı siyah gözlüklü 1 erkek kişi tarafından silah ile ceylan olan anneme doğru ateş edildiğinde kurşunu anneme doğru giderken hissederken telefonuma baktım dedemin cevapsız aramasını gördüm ve anneminde seslenişine en başa döndüm bunlar olurken annemin seslenişinden sonra annem deden aramış duymamışsın dedi bende uyuyor dedim ben o sırada dedemin beni aradığını biliyordum fakat telefonda cevapsız aramayı yeni açıcaktım açtım ve dedemin cevapsızını gördüm sonra kalktım gittim anneme 1-2 cümleyle kısa bi şekilde anlattım bu yaşadığıma nasıl bi yorum getirilebilir teşekkürederim saygılar

  1. cihat bostancı dedi ki:

   burda daha iyi anlattım

   uyurken annemin seslenmesiyle uyandım ve kendimi yavru ceylan olarak hissettim, annemide anne ceylan olarak hissettim sonra siyah şapkalı siyah gözlüklü 1 erkek kişi tarafından silah ile ceylan olan anneme doğru ateş edildiğinde kurşunu anneme doğru giderken hissederken telefonuma baktım dedemin cevapsız aramasını gördüm ve anneminde seslenişiyle olan sese en başa döndü aklım bunlar olurken annemin seslenişinden sonra annem odama gelip deden aramış duymamışsın dedi ve cihat uyuyor dedim o yüzden duymamıştır dedi’ ben o sırada dedemin beni aradığını biliyordum fakat telefonda cevapsız aramayı yeni açıcaktım açtım ve dedemin cevapsızını gördüm sonra uyanmış gibi kendime geldim ve kalktım gittim anneme 1-2 cümleyle kısa bi şekilde anlattım bu yaşadığıma nasıl bi yorum getirilebilir teşekkürederim saygılar

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca