Rüyada “Ceyhun Nehri” Görmek

Ceyhun Nehri
Rüyada Ceyhun Nehri Görmek tabiri, Ceyhun nehri rüyası, Derdin ve Borcun giderilmesine işarettir. Rüyada Ceyhun nehri görmek ile akalı tabirler
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

RÜYADA CEYHUN NEHRİ: Rüyada Ceyhun nehri görmek tabiri, hayır ve berekettir. Ceyhun nehrinde, yıkandığını gören kimseye yüce Allah büyük bir mülk verir yahut o büyük mülke yakınlık kazanır. Dertli ise derdi gider. Borçlu ise; Allah Teâlâ ödeme imkanı verir.

Rüyada Ceyhun Nehrinde Yıkanmak

Rüyada Ceyhun nehrini görse ve o nehirde yıkandığını gören kimse, Üzüntülü ise, üzüntüsü gider. Esir ise serbest bırakılır. Fakirse Allah Teâlâ zengin eder. Alim ise ilmi artar.

Rüyada Ceyhun Nehrinde Yüzmek

Rüyada Ceyhun nehrinde yüzdüğünü gören kişi, zor işlerinin üstesinden kolaylıkla gelir başarıya tüm zorluklara rağmen yükselir ve herkes tarafından tanınan ve sevilen bir kimse olur.

Rüyada Ceyhun Nehir taşması

Rüyada Ceyhun nehrinin taşması bolluk ve bereket habercisidir. Rüyada Ceyhun Nehri görmenin tabiri için şöyle buyrulur; Rüya sahibinin umduklarına kolayca ulaşmasına ve borçlarından kurtulacak kadar iyi bir servete kavuşmaya ve hayırlı bir işte yükselmeye delalet eder.

Rüyada Ceyhun Nehir Kenarı Görmek

Rüyada ceyhun nehrinin kenarında olduğunu görmek emniyette olmaya ve korktuklarından emin olmaya, yardım görmeye ve tek olmaktan kurtulmaya işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca