Rüyada “Çene” Görmek

Çene
Rüyada çene görmek; başarısından dolayı iş hayatında zirveye ulaşacağına ve aile babasına işarettir. Rüyada Çene Görmek ile alakalı tabirler
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA ÇENE: Rüyada çene görmek; başarısından dolayı iş hayatında zirveye ulaşacağına ve aile babasına işarettir. Çenesinin uzadığını görmek; rüya gören kimsenin yararsız sözlerle ve davranışlarla zayıflığa düşeceğine işarettir.

Rüyada Çene Kayması

Rüyada Çene görmek ve çenenin kayması kendi çenesini kaydığını gören kimse bir konuda bir başkasını aldatır, bazı tabircilere göre çenesini kaymış görmek o kimseden dolayı üzüntü yaşamaya ve haber almaya yorumlanır.

Rüyada Çene Kasılması

Rüyada çenesinin kasıldığını gören ve konuşmasına engel teşkil ettiğini görmek, elem ve tasa duymaya ve hayırsız bir kimse ile bir araya gelmeye yorumlanır.

Rüyada Çene Tutulması

Rüyada çene tutulması görmek çevresinde laf eden kimseye ve işlerinin karışıklığına rüyanız yorumlanır. Rüyada çenesinin tutulduğunu gören kimse zarara uğrar ve kötü sözler işitir, yanlış anlaşılır.

Rüyada Çenede Tüy Görmek

Rüyada çenede tüy görmek kendisiyle kız kardeşi aynı zamanda birlikte evlenir derler, Rüyada çenesinden sakal çıktığını görmek kadın için zor ve müşkül duruma düşmeye alamettir.

Rüyada Çene Uzaması Görmek

Rüyada çenesini uzamış görmek yararsız işler ile uğraşmaya faydasız sözlere ve boş konuşan insanlar ile birlikte olan bir kimseye delalet eder. Rüyada Çene görmek ile ilgili bazı rivayetlerde şöyle buyrulmuştur; Rüya sahibi bekarsa evlenir ve evliyse eşiyle arası bozuksa düzelir.

Rüyada Başkasının Çenesini Görmek

Rüyada bir başkasının çenesini görmek Dünya malından büyük hayra kavuşur, istek ve hayallerini elde eder ve dilediğini yapmaya gücü yeter.

Rüyada Çene Kırmak

Rüyada çene kırmak sıkıntıya ve laf işitmeye, çenesinin kırıldığını görmek mağdur olmaya ve haksızlığa uğramaya yorumlanır.

Rüyada Çene Bağlanması

Rüyada Çene bağlandığını görmek dünya işlerinden elini ayağını çekmeye ve dine yönelmeye ve bazende sır saklamaya rüyanız yorumlanır.

Rüyada Çene Öpmek

Rüyada Çenesinden öpüldüğünü veya rüya sahibinin öptüğünü görmek, bekar kimse için evlenmeye, kız için kendisini muhafaza edecek bir kocaya delâlet eder.

Rüyada Çene Şişmesi

Rüyada çenesinin şiştiğini gören kimse için şöyle denilmiştir, zahmetli işlerle karşılaşır ve zorluklar ile mücadele etmek zorunda kalır denilmiştir.

Rüyada Hayvan Çenesi Görmek

Rüya sahibi bir ne denden dolayı yanlış anlaşılır ve çevresinde sevdiği bir çok kimse kendisini ters ve zıp görmeye başlar bu durum bir mühlet devam eder ve kendiliğinden son bulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. berke dedi ki:

    Aşık olduğum kızla aramız gayet iyi çok güzel anlaşıyoruz denize gidiyoruz onun arkadaşları orda bir erkek ve bir kız. Sevdiğimle iyi vakit geçiriyoruz çok hoşnut oluyorum yanımda otururken çenesine bakıyorum etli ben var.Onu elliyorum hoşnut bir şekilde vakit geçiriyorum. Kalkıyorum keşke diye niyet çekiyorum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca