Rüyada “Cenaze Töreni” Görmek

Cenaze Töreni
Rüyada Cenaze Töreni Görmek tabiri, Cenaze törenine gitmek, orada bulunmak ve cenaze törenine katılmak ile alakalı tabirler ve yorumlar.

RÜYADA CENAZE TÖRENİ: Cenaze rüyası münafık bir adam ile tabir olunur. Rüyada Cenaze Töreni görmek eğer, Tanınmış bir kimsenin cenazesini bir yere konmuş halkın ona yaklaşmadığı ve kaldırmadığını görmek, o kimsenin hapsine işarettir. Eğer cenaze bilinmeyen ise, rüya sahibi için iyi değildir.

İslami Tabiri: Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Cenazesi arkasından halkın ağladığını gören kimsenin akıbeti iyi olur. Cenazesi arkasından övgü ve duada bulunduklarını görmek, akıbetinin güzel olmasına işarettir. Cenazesi arkasından halkın kötü şeyler söylediğini gören kimsenin akıbeti kötü olur.

Diyanet Yorumu: Rüyada Cenaze Törenini katılmak ve orada bulunmak dünya işlerinde yorulmuş bir kimseye delalet eder. Rüyada Cenaze Törenine gittiğini görmek, elem ve tasadan emin olmaya işaret eder.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Cenaze Töreni görmek tabiri, memurlardan birine tabi olup ondan mal alarak faydalanır ve emri tutulur ve halk ona muhtaç olur. Halkın cenazesi etrafında toplandığını ve elleri üzerinde kaldırdıklarını görmek, büyük bir hüküm ve nüfuza, olgunluğa ve şanının yükselmesine işarettir.

Rüyada Cenaze Töreninde Bulunmak

Bir çarşıda cenaze olduğunu görmek, o çarşıdaki eşyanın tükenmesine işarettir. Bir tanınmış kimsenin üzerine cenazenin yüklendiğini görmek, hakkın sahibine iadesine, bir cenazenin havada yürüdüğünü görmek, büyük bir kimsenin vefat ederek halkın bundan üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada Cenaze Törenine Gitmek

Rüyada Cenaze Törenine Gitmek tabiri, Rüya sahibi bir tanıdığının cenaze törenine giderse, bir akrabasıyla sıla-i rahimi kestiğine veya akrabalarından görüşmeyi azaltmasına tabir edilir. Rüyada Cenaze Törenine gitmek, bir dönem sıkıntı çekeceğine ve tekrardan kurtuluşa delalet eder.

Rüyada Cenaze Törenine Katılmak

Cenaze törenine katıldığını görmek ve yere konulmuş bir ölünün yürüyüp gittiğini görmek, rüya sahibinin gemiye binmesine, büyük bir cenazenin bir memlekette mevzu olduğunu, halkın rahmetli hakkında ileri geri konuştuğunu görmek, o mekan halkının kötü işler yapacaklarına işarettir.

Rüyada Cenaze Yorumu

Rüyada Cenaze Görmek ile alakalı daha geniş kapsamlı rüya yorumu analizi öğrenmek isterseniz “Rüyada Cenaze Görmek” yorumunun sayfasına bakmanızı tavsiye eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca