Rüyada “Cenaze Levazımatçısı” Görmek

Cenaze Levazımatçısı
Rüyada Cenaze Levazımatçısı ile alakalı tabirler, Rüyada Cenaze Levazımatı görmek ne anlama gelir? İslami kaynaklara göre tabirleri ve yorumları.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

RUYADA CENAZE LEVAZIMATI: Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada üzerine baharat ekildiğini gören kimse, eğer bozguncu bir günahkar ise, tövbe edip Allâhü Teâlâ hazretlerine yönelir. Eğer takva ehli ise, Dünya ve din işlerini en güzel şekilde yürütür, tasaları son bulur, korkudan emin olur.

İslami Tabiri: Kendi cenazesinin kokmaması için ilaçlandığı­nı gören kimse, tevbe eder, keder ve acıdan kurtulur, şânı güzel olarak yayılır. Yanında baharat olduğunu veya topladığını gören kimse, ha­ramdan çekinir ve müslümanlara hayırlı ve acılarını gidermeye çalışır.

Diyanet Yorumu: Rüyada Cenaze Levazımatı görmek; Bir rivâyete göre hayrın çok fazlasına tâbir edilip, yorumlanır. Halka baharat dağıttığı gören kimse, halkın istifade edeceği bir iş yapar.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada cenazenin üstüne baharat eklendiğini görmek, iyidir. Rüyada baharat temin etmek için bir adamdan yardım aldığını görmek, o kimsenin güzel sözlerine şehâdet ederek yardım alır.

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada Cenaze görmek ile alakalı tabirler için “Rüyada Cenaze Görmek” ne anlama gelir? Sayfasına bakmanızı tavsiye ederiz. Rüyada cenaze hakkında geniş kapsamlı yorumlar belirtilen adreste İslami usullere ve kaynaklara göre tabir olunmuştur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca