Rüyada “Cenaze Defni” Görmek

Cenaze Defni
Rüyada Cenaze Defni Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada Cenaze Defnetmek, Bir cemaatin bir şahsı gömdüğünü görmek ne anlama gelir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA CENAZE DEFNİ: Rüyada sağ olduğu halde mezara gömüldüğünü gören kimse, düşmanını yenerek onu hüsrana uğratıp perişan eder.. Bir cemaatin bir şahsı gömdüğünü görmek, o şahsın mahvı perişan olmasına gayret edildiğine tabir edilip, yorumlanır.

İslami Tabiri: Rüyada düşmanını defnettiğini gören kimse, onu yenerek hüsrana uğratıp perişan eder. Rüyada defin ve defnetmek hakkında bazı tabircilerin kısaca görüşleri, düşmanını defneden düşmanına galip gelir. Bir tanıdığını defneden üzülür ve sıkıntıya düşer. Rüyada cenaze görmek ile alakalı tabirler için “Rüyada Cenaze Görmek” yorumlarına bakmanızı tavsiye ederiz.

Diyanet Yorumu: Rüyada Hayvan çeşidinden bir şeyi defnettiğini görmek, pişmanlığa, bir rivayete göre bir haber, bilgi toplamaya, cansızlardan bir şeyi defnettiğini görmek, malını neticesi olmayan bir şey de kaybetmeye veya birine emanet vermeye tabir edilip, yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Genelde defin Rüyasında hayır yoktur. Rüyada Cenaze Defni Görmek tabiri hakkında, Bazı tabirciler demiştir ki: Rüyada ölüyü gömmek aşağıdaki hallerle tabir olunur: Cezaevi, fakirlik, sefer, uzaklık, ta­til, zînâ, zayıflık, mağduriyet, düşmanın kuru gürültüsü, sıkıntı, işlerin bozulmasına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca