Rüyada “Cellat” Görmek

Cellat
Rüyada Cellat Görmek tabiri, Cellat Rüyası iş, Arkadaş ve çevresi ile yorumlanır. Rüyada Cellat olmak, can almak ile alakalı tabirler ve yorumlar.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA CELLAT: Rüyada kendisini idam etmek için bir celladının geldiğini görmek, iş, arkadaş ve komşu çevresinde hayırsız kimselerin çok olduğuna işarettir. Rüyada görülen cellat, başkalarına küfür ve haksızlık eden bir kimsedir. Cellat görmek, üzüntü, sıkıntı, gam, kasavet ve hastalığa işarettir.

İslami Tabiri: Rüyada cellat görenin, sıkıntıları olur, üzülür ve çevresinde istemediği kadar boş adamlar olur. Rüyada celladını görmek, başkalarını istemeden üzen kimseye delalet eder.

Diyanet Yorumu: Diyanet kaynaklarına göre cellat rüyası, iki türlü tabir edilir. Cellat olmak, bir kimseye haksızlık etmeye çevre küfre yönelik konuşmaları olan kimseye, Rüyada cellat görmek, Boş işler ile uğraşmaya ve başkalarını üzen kimseye tabir olunur.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Celladını görmek, çevresinde istemediği ve pek çok hayrı olmayan kimselerin var olduğuna işaret eder. Rüyada Cellat görmek, hasta ve üzüntüye tabir edilir.

Rüyada Cellat Olmak

Rüyada cellat olmak, bazen haksızlık etmeye veya haksızlığa uğrayanları görmezden gelmeye, Rüyada cellat olmak bazı tabircilere göre; Üzüntü ve kederdir ve içine kapanık olmaya işaret eder.

Rüyada Celladını Görmek

Rüyada Celladını görmek, eğer borçluysa borcunu ödemeye, hastaysa hastalığından kurtulmaya ve bazı tabircilere göre, Rüyada Celladını görmek, Çevresindeki insanların hayırsız olduğuna ve fayda göremediğine tabir edilir.

Rüyada Cellat Olduğunu Görmek

Rüyada Cellat olduğunu görmek, Çevresinde bir kimsenin ihtiyacı olduğu halde yardım etmemeye, borç isteye vermemeye ve bazende bir arkadaşının sırrına vakıf olmaya işaret eder.

Birini İdam Eden Cellat Görmek

Rüyada birini idam eden cellat görmek, o kimsenin hakkını yiyen kimseye eğer tanıyorsa o kimsenin haksızlığa uğrayacağına tabir edilir. Rüyada Celladını görmek, bazı rüya alimlerinin görüşlerine göre, uzun zamandır sıkıntı çektiğine ve bundan kurtuluşa delalet eder.

Bir Celladın Kafa Kestiğini görmek 

Rüyada Bir celladın kafa kestiğini birinin ve birinin boyunun vurulduğunu görmek, o kimsenin zarara uğramasına ve bazende haksızlığa uğrayacağına delalet olunur.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Oğuzhan dedi ki:

  Babamin boynu kesilerek idam edilmeden babamı kaciriyordum.Daha sonra yakalaniyoruz ve babamın boynu kesiliyor.Yorumunu çok merak ediyorum.Allah kimseye boyle rüya gostermesin

 2. Rüyada celladın beni almaya geldiğini gördüm. Rüyada cellat görmek manası nedir? ( Turgut ) dedi ki:

  Rüyamda ölme sırası bende olduğunu ve celatın atla gelim beni götürecek sırada uyandım

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Turgut, Rüyada celladını görmek, var olan borcunu ödemeye, hasta ise sağlığına kavuşmaya ve sıkıntılarından kurtulmaya, çevresindekilere karşı ise dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca