Rüyada “Çelik” Görmek

Çelik
Rüyada Çelik görmek demirin işlenip sertleştirilmiş hali olması nedeniyle demir rüyası ile aynı tabir olunur. Rüyada Çelik Görmek ile alakalı tabirler

RÜYADA ÇELİK: Çelik demirin işlenip sertleştirilmiş hali olması nedeniyle Rüyada tabiri demirin tabiri gibidir. Dolayısıyla burada demirden bahsedeceğiz: ibni Şirin Rahmetullah aleyh ten demirin tabiri için sual olunduğunda, “Rüyada demirin işlenmişi ve işlenmemişi Dünya malı ve uzun ömre tabir edilip, yorumlanır,” cevabını vermiştir.

İslami Tabirleri: Kirmâni (r.a.) demiştir ki:  Çelik rüyası gören kimse, büyük mülke ve geniş rızka erer. Demir dövdüğünü gören kimse, çok önemli bir iş yapar.

Diyanet Yorumları: Rüyada bir yerde toplu çelik görmek, Dünya malından büyük hayra kavuşur, istek ve hayallerini elde eder ve dilediğini yapmaya gücü yeter.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Bir rivayete göre; Rüyada Çelik görmek halkın diline düşmek ve halkın aleyhine bir iyilik, maddi menfaat ve yardım elde ettiği için halkın nefretine hedef olmaktır.

Rüyada Çelik Tencere Görmek

Rüyada çelik tencere gören kimse, zahmetli işlerle karşılaşır. Çelik tencerede yemek yaptığını gören kimse, halkın aleyhinde kötü sözler söyleyen biriyle tartışır.

Rüyada Çelik Kapı Görmek

Rüyada Çelik Kapı Görmek hilekar ve hunhar bir kimsenin gücünü kırar, malını, şahsiyet ve itibarını tarumar eder. Rüyada Çelik kapı gören kimse kuvvet ve yardım görür.

Rüyada Çelik Yelek Görmek

Rüyada çelik yelek giymek korkulu ve sıkıntı yaşayacağı bir döneme girmeye, çelik yelek giymeyip gören için korkularından emin olmaya işaret eder.

Rüyada Çelik Halat Görmek

Rüyada Çelik halat görmek soğuk ve katı kalpli bir adama ve bu kimseden soğuyan uzaklaşan bir kimseye delalet eder.

Rüyada Çelik Çaydanlık Görmek

Rüyada Çelik Çaydanlık görmek hasta için şifa bulmaya bekar için evlenmeye, evli kimse için evine yeni eşya almaya, bazı tabircilere göre akraba ziyareti yapmaya yorumlanır.

Rüyada Çelik Anahtar Görmek

Bazı tabircilere göre mağrur ve zalim kimselerle tabir edilir. Bir rivayete göre kötü ve fenalık düşünen bir adamın şerhinden korunmaya ve bir mal, mülk sahibi olmaya rüyanız tabir olunur.

Rüyada Çelik Kasa Görmek

Rüyada Çelik kasa görmek mal, mülk, para, altın gibi benzeri şeyleri biriktirmeye ve kazanmaya ve bir şey saklamaya rüyanız tasvir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca