Rüyada “Çekme Kat” Görmek

Çekme Kat
Rüyada Çekme Kat Görmek kendisini çekme kat içinde gören kimse, korktuğu ve kaçtığı şeyden emin olur. Rüyada Çatı Katı görmek ile alakalı tabirler
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA ÇEKME KAT: Rüyada kendisini çekme kat içinde gören kimse, korktuğu ve kaçtığı şeyden emin olur. Kendisini yeni bir çekme kat içinde gören kimse, eğer fakir ise, zengin olur.

İslami Tabirleri: Eğer esnaf, tüccar veya iş yeri sahibi ise, helalinden ve çok kazanır, zengin ise, malı artar. Eski bir çekme kat içinde olduğunu gören kimse, eğer fakir ise, fakirliği artar. Zengin ise, serveti genişler, dindar ise, güzel amelleri artar.

Diyanet Tabirleri: Bir çekme kat üstüne bir çekme kat bina ettiğini gören kimse, eşi üzerine bir kadın daha alır. Bir rivayete göre çekme kat memuriyette yükselmek ve halk arasında değer ve itibar ile tabir edilir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Çekme kat içinde eş ve kadın ile tabir edilir. Bir çekme kat bina ettiğini gören kimsenin bir kadın ile adı çıkar.

Rüyada Çatı Katı Görmek

Bazı rivayetlere göre; Rüyada Çatı katı görmek rüyayı gören kimsenin korktuğu şeylerden emin olmasına ve kaçtığı şeyler varsa bunlardan kurtuluşa delalet eder.

Rüyada Çatı Katı Yaptırmak

Rüyada Yeni çatı katı yaptırdığını görmek, zenginliğe arzu ve maksadın kolayca gerçekleşip umduklarına kavuşmak demektir. Rüyada Çekme Katı görmek tabirleri eğer kişi kendini içinde görürse şüphelerinden ve tereddütlerinden kurtulur denilmiştir.

Rüyada Çatı Katına Çıkmak

Rüyada Çatına katına çıktığını görmek memur için terfi etmeye tüccar kişi için işlerinin artıp çoğalmasına bekar için ayrı bir eve çıkmaya yada ailesinden ayrılacağı bir yere gitmeye yorumlanır.

Evinin Üzerine Yeni Kat Yaptırmak

Rüyada bir binanın yada kendi binasının üzerine yeni çekme kat yaptırdığını gören kimse, fakirlikten kurtulur evi bereketlenir evinin rızkı kısmeti çoğalır muradına kolayca kavuşur denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca