Rüyada “Çekiştirmek” Görmek

Çekiştirmek
Rüyada Çekiştirmek Görmek kolaylık görmek demektir. Birini çekiştirdiğini gören kimse, kınadığı işi açıktan yapar, kınanmaya müstahak olur.
Rüyanın Tabiri :

RÜYADA ÇEKİŞTİRMEK: Birini çekiştirdiğini gören kimse, kınadığı işi açıktan yapar, kınanmaya müstahak olur. Elinden kaçırdığı bir fırsattan dolayı kendisine kızdığını Rüyâda gören kimse, halkın ayıplayacağı düzensiz ve karışık bir işe girer. Sonra Allâhü Teâlâ Hazretleri ona ko­laylık ihsan ederek o karmaşıklıktan kurtulur.

Rüyada Çekiştirilmek Görmek

Rüyada Çekiştirildiğini görmek kınadığı bir işi yapmaya ve sonrasında hataya düştüğünü görmeye ve bazı tabircilere göre bir hatadan sonra, dine yönelip tövbe etmeye yorumlanır.

Rüyada Çekişme Görmek

Rüyada Çekişme görmek iki kişi arasında veya kendiyle bir başkası arasında görülen çekişme hırs ve düşüncesiz harekete ve bazı tabircilere göre adil olmayan bir mevzuda haksız düşmeye yorumlanır.

Rüyada Can Çekişmek

Rüyada Can çekiştiğini veya çekişen bir kimseyi görmek, ibret almaya ibretlik konulara daha hassas bakmaya, çevresinde konuşulan her lafa kulak asmaması gerektiğine tabir olunur.

Rüyada Birini Çekiştirmek

Rüyada birini çekiştirmek, rüya sahibi izzet ve ferahlığa ulaşır, demişlerdir. Rüyada birini çekiştirmek bu kişi tanıdık ve hataya düşmüş bir kimse ise ona gerçekte yardım etmeye tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca