Rüyada “Cehalet” Görmek

Cehalet
Rüyada Cehalet Görmek tabiri, Cehalet rüyası adiliğe ve akıl azlığına delâlet eder. Rüyada Cehalet görmek ile alakalı tabirler ve yorumlar burada!
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

RUYADA CEHALET: Rüyada cahillik (bilgisizlik görgüsüzlük) adiliğe ve akıl azlığına delâlet eder. Bu bakımdan cahil bir kimsenin aklı az ve ha­fif olur. Aynı zamanda normal örf ve âdete bağlılığı da olmaz. Rüyada Cehalete düşmüş birilerini görmek, cahiller ile arkadaşlık etmeye işaret eder.

Rüyada Bir şey Bilmemek

Rüyada Bir şey bilmemek cahil gibi kendini hissetmek, Yaradılış itibariyle kendi halinde ve mütevazi bir kişiliğiniz olduğuna tabir edilir. Rüyada bir şey bilmemek (Rüyada Cehalet) bir çok şeyden habersiz olmak, kendi halinde bir kimseye delalet eder.

Rüyada Cahil Görmek 

Rüyada cahillik veya cahil kimseler görmek ile alakalı tabirler için “Rüyada Cahil Görmek” konulu rüya yorumu sayfasına bakmanızı tavsiye eder. Rüyada cahil bir kimse görmek kısaca; Bilgisizlik ve görgüsüzlük ile tanımlanır, bu rüyayı gören kimse civarında akıl azlığına ve adiliğe işaret eden kimselere delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca