Rüyada “Çaylak Kuşu” Görmek

Çaylak Kuşu
Rüyada Çaylak Kuşu görmek; mal ve mülke işarettir. Çaylağı tutuyor gibi görmek; erkek evlada işarettir. Rüyada Çaylak görmek ile alakalı tabirler
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA ÇAYLAK: Bir çaylağa sahip olduğunu görmek; mal ve mülke işarettir. Çaylağı tutuyor gibi görmek; erkek evlada işarettir. Elinden uçup gitse; erkek çocuğun ölü olarak doğmasına rivayet olunduğu söylenmektedir.

İslami Tabirleri: Rüyâda çaylak ve benzeri diğer yırtıcı kuşlar görmek, zâlim yönetici, in­safsız hâkim, gaddar memur, hilekâr ve kan dökücü bir adam olarak tâ­bir edilir.

Diyanet Yorumları: Evinin damında veya bahçedeki ağaçta bir çaylağın oturduğunu görmek, yönetici veya hâkimin deste­ğinde yaptığı işlerden iyilik, maddi menfaat ve yardım görmeye tâbir edilip, yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Bâzı tâbircilere göre bilumum yırtıcı kuşlar mağrur ve zâlim kimselerle tâbir edilir ve yorumlanır, Rüyada Çaylak Kuşu görmek hakkında ise böyle demişlerdir.

Dişi Çaylak Kuşu Görmek

Rüyada Dişi çaylak görmek; örtünmeye riayet etmeyen, tesettürden mahrum kadına delâlet eder. Hırsıza, hile sahibine, günahkâra ve zina eden kadına da işarettir.

Rüyada Çaylak Kuşu Tutmak

Bir çaylak tuttuğunu, satın aldığını, birinin verdiğini veya çaylağın evine girdiğini gören kimse, zâlim yönetici veya insafsız hâ­kim ile dost olup onlardan iltifat görür.

Rüyada Çaylak Kuşu Vurmak

Bir çaylağı vurup öldürdüğü­nü gören kimse, hilekâr ve hunhar bir kimsenin gücünü kırar, malını, şahsiyet ve itibârını tarumar eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Kaylee dedi ki:

    Perfcet answer! That really gets to the heart of it!

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca