Rüyada “Çayır Çimen” Görmek

Çayır Çimen
Rüyada çayırlık ve çimenlik yer görmek tabiri, hiç uğraşmadan elde edeceği servete, iyi huylu bir eşe ya da devam eden sadakaya işarettir.

RÜYADA ÇAYIRLIK ÇİMENLİK: Rüyada çayırlık bir yeri görmek, rüya gören kişinin hiç uğraşmadan elde edileceği servete, iyi huylu bir eşe ya da devam eden sadakaya işarettir.

İslami Tabirleri: Rüyada Çimenli ve Çayır görmek şöyle tabir edilir. Zengin bir kimse bu rüyayı görür ise zenginliğin daha da artacağına işarettir.

Diyanet Tabirleri: Rüyada büyük yeşillik ve çimenlik Çayır alanlar için şöyle yorumlar yapılmıştır. Çeşitli otlarla ve çiçeklerle bilinen çayırlar; Dünyaya ve Dünya malına işaret eder.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada çayırlık çimenlik bir yerde ot topladığını veya yediğini görmek, Rüyada Çayır görmek bu rüyayı gören fakir kimsenin durumunun zengin olacağına işarettir.

Rüyada Çayırda Koşmak

Rüyada Çayır ve çimenlik bir yerde koştuğunu görmek kişinin ruh halinin güzelliğine ve makam mevkiye yükselmeye umduklarına kolayca erişmeye yorumlanır.

Rüyada Çayırda Çimende Yürümek

Rüyada Çayırlık ve çimenlik bir alanda yürüdüğünü görmek dünya ve ahiretinin güzelliğine ve çevresinin hayır ile güzelleşip çoğalmasına bir dileği haceti olanın kolayca gerçekleşmesine tabir edilir.

Rüyada Çayır Biçmek

Rüyada Çayır biçmek tüccar için karlı bir alışverişe, yönetici için iyi bir makama veya sevineceği bir olaya, işçi için iş değişikliğine, memur için terfi etmeye yorumlanır.

Rüyada Çayır Çimen Sulamak

Rüyada Çayır çimen suladığını görmek şu şekilde yorumlanır. Tövbeye, hidayete, mücadele ve münazaraya, hüküm ve hükumetten gelecek bir yardıma delalet eder.

Rüyada Çayır Çimen Kesmek

Rüyada Çayır ve çimen kestiğini bol yeşillik güzel alanlar görmek zikir ve ilim öğrenme meclisine ve ibadete işaret etmektedir.

Rüyada Yeşil Çayır Görmek

Rüyada Güzel ve büyük bir yeşil çayır alanı görmek, hizmetçi ve yardımcıların yeri ve bir rivayete göre söz alacağı bir toplantı veya bir anlaşması olabilir.

Rüyada Kurumuş Çayır Çimen Görmek

Rüyada Kurumuş bir çayırlık yada çimenlik görmek rızkın ve nafakanın bir mühlet eksilmesine zorluk ve sıkıntı yaşamaya tabir olunur.

Rüyada Çayır Çimen Yolmak

Rüyada Çayır ve çimen yolmak hangi sebepten yolduğunu hissetmişse rüya sahibi ona göre yorumlanır, iyi ise o anki düşüncesi iyi şeylere fena ise kötü şeylere tabir olunur.

Rüyada Tırpanla Çayır Biçmek

Rüyada Tırpanla çayır biçmek mevsiminde görülmüş bir rüya ise hasat ve tırpan biçme zamanı ise büyük mertebeye ve başarıya kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Çayıra Uzanmak

Rüyada Çayıra uzanmak ve dinlemek bir çimen alanda yattığını yada oturduğunu gören kimse feraha ve refaha kavuşur istek ve arzularına kolayca erişir denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda yeşil çimenler ve at görüyorum. rüyada at görmek ne anlama gelir? ( Gülten ) dedi ki:

  Rüyamda boylu ve çok yeşil otlaktan geçiyorum çogu otlak yerinde at yatmış ve otlar yatay olmuş.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Gülten, Rüyada yeşil otlak ve çimenler görmek, hayır ile tabir edilir, kısmetlerinin ve şansının açık olmasına işlerinde ise başarılı olmaya, rüyada at görmek, arzu ve emellerine kavuşmaya istediğini elde ederek muradına kavuşmaya yorumlanır.

 2. suna dedi ki:

  ·
  yeşillik bir yere geldim güneş kararır gibi oldu dua ettim güneş her yerde tekrar çıktı .temiz elbiseleri topluyorum bir yere gitmem gerek dışarı çıktım her yer deniz geri içeri girdim iki adam yanında bir çocuk o yolu biliyormuş .
  Beğen · Yanıtla · 1 dk.

 3. Zuhal dedi ki:

  Ruyamda yemyesil bi cayirda otlanan hayvanlar gordum ineklerin memesi sitle dolmustu hemen yani basinda akan bir cay vardi cayin kenarinda üzüm asmalari vardi coban olan teyzeden yemek icin izin istedim küçücük asmada salkim salkim uzum vardi koparip yedim cayirda otlanan hayvvanin sutunden ictim

 4. Ayten dedi ki:

  Ruyamda siyah seytan o beni bogmak istedi ben surekli yuksek sesle ezan okumaya calistim arada sesim kisiliyordu sonra ben onun bogazini sıkmaya basladim esime seslendim yardim etsin diye esim uyanmadi kurani elime aldim kucuk oglumda al bi kuran sonra polisler geldi onun normal bi insan oldugunu soylediler bende ispat etmeye calistim baska bir evdeydim ev kalabalikti bahceye ciktim bahceye ciktigimda islakti bajce yari yesildi ayaklarim camur olmadi biraz toprak parcasi kalmis komsulata soyleyimde bende buraya bisiler dikiyim dedim kendi kendime iceri girdim sonrada uyandim Allah razi olsun

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca