Rüyada “Çay içmek” Görmek

Çay içmek
Rüyada Çay içmek zevk ve neşeye, rahat bir hayata işarettir. Billur kadehte, berrak çay içmek hayır, iyilik demektir. Rüyada Çay ile alakalı tabirler

RÜYADA ÇAY İÇMEK: Rüyada çay içtiğini gören kimse, zevk ve neşeye, rahat bir hayata kavuşur. Billur kadehte, berrak çay içmek hayır, iyilik, güzellik ve yardımlaşma ve zihin rahatlığına, bir rivayete göre Saliha bir hanımdan hayırlı evlada tabir edilip, yorumlanır.

İslami Tabirleri: Rüyada çay içtiğini gören kişi eğer âdi bir bardakla veya plastik bardakla çay içmek fa­kirlik ve ihtiyaçlarının karşılanmasında çektiği sıkıntı ile işarettir.

Diyanet Tabirleri: Rüyada çay içen kimse temiz ve güzel bir çay bardağından kıvamında çay içerse, rüya gören fakir kimse ise durumunun zengin olacağına işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Çayın çok sıcak olması hastalığa, şekersiz olması da üzüntü ve kedere, Rüyada Çay içmek eğer porselen bardaktan çay içtiğini görmüşse geçim zorluğuna, delalet etmektedir.

Rüyada Bulanık Çay Görmek

Rüyada bulanık çay içmek hastalık ve sıkıntıdır. Çay bulanık ve gayet koyu renkli olursa hüzün ve keder ve kötü düşünceli bir kimseye delalet eder. Rüyada Bulanık ve tadı kötü çay içmek sıkıntı ve hastalık demektir.

Rüyada Çay içtiğini Görmek

Rüyada Çay içtiğini görmek çay lezzetli ve berrak ise tam içtiği kıvamda bir çay içen kimse mal, mülk ve hayra kavuşur umduklarına sahip olur denmektedir.

Rüyada Çay içeni Görmek

Rüyada Çay içeni görmek o kimseyi tanıyorsa o kimsenin hayır da bulunmasına ve çevresindeki kimselerin hakkında iyi düşünmesine delalet eder.

Rüyada Çay ikram Etmek

Rüyada Çay ikram etmek rüya sahibi için izzet ve ferahlığa ulaşır, demişlerdir. Kendine ikram olunduğunu görmek, itibarın artmasına herkes tarafından sevilmeye delalet eder.

Rüyada Şekerli Çay içmek

Rüyada Çok şekerli çay içmek hoş sohbete dertleşip sohbet edeceği bir kadına delalet eder. Rüyada şekerli çay içmek rüya sahibinin bir mühlet hastalanıp tekrardan sıhhat bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Soğuk Çay içmek

Rüyada kararında olmayan soğuk çay içen kimse için şöyle denilmiştir. Üzüntü ve kederi uzun, kurtuluşu ise uzak olur. Sabırla beklemeye ve gayret sarf etmeye yorumlanır.

Rüyada Şekersiz Çay içmek

Rüyada Şekersiz Çay içmek Elinden kaçırdığı bir fırsattan dolayı kendisine kızmaya ve sevdiği bir kimse ile arasının geçici olarak açılacağına rüyanız yorumlanır.

Rüyada Çayı Devirip Dökmek

Rüyada Çayı devirip dökmek ile ilgili olarak bazı tabirciler demişlerdir ki; bu rüyayı gören kimse, kınadığı işi açıktan yapar, kınanmaya müstahak olur.

Rüyada Çay Doldurmak

Rüyada Çay doldurduğunu görmek, bir rivayete göre servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber mülk satmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çay Demlemek

Rüyada Çay Demlemek tabiri, yönetici veya hakimin desteğinde yaptığı işlerden iyilik, maddi menfaat ve yardım görmeye tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca