Rüyada “Çatlak Duvar” Görmek

Çatlak Duvar
Rüyada çatlak duvar görmek ayrılık ve ilişkilere mesafe koymak demektir. Rüyada evin duvarını çatlak görmek, aile içi sıkıntı ve sorunlara işarettir.

Rüyada Çatlak Duvar Görmek

Rüyada çatlak duvar görmek sıkıntı ve büyük sorunlar yaşayan aileyle tabir olunur, bazı tabirciler çatlak duvar hakkında şöyle yorum yapmıştır, çok eskiden istediği muradına kavuşmaya tabir edilir. Rüyada çatlakları olan duvar görmek, hane içinde huzursuzluk yaşamaktır. Rüyada duvarları çatlak görmek, iç ferahlığı ile yorumlanır. Rüyada çatlak duvar gören kimse için şöyle yorum yapılmıştır, geçim sıkıntısı yaşayacak olmanıza ve kısa süreli sorunlar anlamına gelir. Rüyada çatlamış duvar görmek, dert ve sıkıntılarının bitmesine tabir edilir. Rüyada çatlak duvar görmek, İslami tabircilere göre kısaca şöyle yorumlanır, hayallerini gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada çatlak duvar görmek, elde edilecek olan başarı ve zafer ile yorumlanmaktadır.  Rüyada çatlak bahçe duvarı görmek, aile ile yaşana bazı sorunlardır. Rüyada çatlak cami duvarı görmek, manevi olarak huzursuzluk yaşama anlamına gelir. Rüyada çatlak duvar görmek, rüya sahibinin iyi huylu ve bilgili olmasına tabir edilir. Rüyada evin duvarını çatlak görmek, o hanedeki aile fertlerinin maddi sıkıntılar ve aile içi tartışmalar yaşayacağına işarettir. Rüyada iş yerinin duvarını çatlak görmek maddi ve manevi kazanç sıkıntılarına ve üzüleceğiniz bir maddi kayba tabir edilir.

Rüyada Yarık Duvar Görmek

Rüyada yarık duvar görmek, çekilen her sıkıntının ve cefanın ardından kavuşulacak olan ferahlığa delalet eder. Rüyada yarık duvarlar görmek, çok büyük sıkıntılar çekmeye sonunda ise zaferler elde edip yükselmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Duvar Çatlakları Görmek

Rüyada duvar çatlakları görmek, talihinin ve bahtının açık olması ile, işlerinde bol kazanç sağlamaya tabir edilir. Rüyada duvarları çatlak görmek, bekar kimse için kötüye giden ilişkisinin düzelmesine, evli bir kimsenin ise huzurlu ve mutlu olmasına tasvir edilir.

Rüyada Çatlak Duvarlı Ev Görmek

Rüyada çatlak duvarlı ev görmek, maddi ve manevi olarak bütün sıkıntılarından kurtulmaya ve rahata kavuşmaya rivayet edilir. Rüyada duvarları çatlak ev görmek, para sıkıntısının olmamasına, geçimini sağlayacak kadar kazanca sahip olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Evin Duvarını Çatlak Görmek

Rüyada evinin duvarını çatlak görmek, o evdeki hane halkını tanıyorsanız o kimseler hakkında soğukluk ve ayrılıklara delalet eder. Rüyada ev veya iş yeri duvarlarını çatlak görmek, maddi sıkıntı, çözülmesi zor aile meselelerine tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Elif dedi ki:

    Merhabalar rüyamda oturduğumuz binanın fuarı sağlamıştı eşim ısrarla oduvardan yılarca istiyordu bende olmaz olacağı çıkarırsak duvar çatlak zaten yıkılır çocuklarım oynuyor altında dedim eşimin ısrarlarına dayanamayıp en üstteki büyük taşı alıyorum.duvardan kumlar dökülmeye başlıyor bende bak görünmüyor susana yıkılır dedim.esim düzeltirken kolçak diyor eliyle dökülen yerleri tutuyor bak oldu diyor ama duvar hala çatlak ve yer yer dökülüyor.yorurinizi bekliyorum

  2. Elif dedi ki:

    Merhabalar rüyamda oturduğumuz binanın duvari sağlamıştı eşim o duvardan parça istiyor ona lazımmış .Bende kabul etmiyorum.gormuyormusun duvar çatlak neredeyse yıkılışı o parçayı alırsam duvar yıkılır görmüyor musun çocuklarım oynuyor onların üstüne düşer olmaz diyorum.esimin ısrarlarına dayanamıyorum büyük parçayı alıyorum ona uzatiyorum .Ve duvardan kumlar dökülmeye başlıyor bende bak görünmüyor susana yıkılır dedim.esim düzeltirken kolçak diyor eliyle dökülen yerleri tutuyor bak oldu diyor ama duvar hala çatlak ve yer yer dökülüyor.yorurinizi bekliyorum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca