Rüyada “Çatıdan Düşmek” Görmek

Çatıdan Düşmek
Rüyada çatıdan düşmek menfaatini kaybetmek veya iş kaybı demektir. Rüyada çatıdan aşağıya yere düşmek pek iyi tabir edilmez sıkıntıya işarettir.

Rüyada Çatıdan Düşmek

Rüyada çatıdan düşmek hayır ile tabir edilmez çünkü dam ve çatıdan düşen kimse mevkisini kaybeder, rüya sahibinin arzu muradına kavuşamaması ile tabir edilir. Rüyada çatıdan düştüğünü görmek, iş hayatında bazı sıkıntı ve problemler yaşamaya yorumlanır. Rüyada birinin çatıdan düştüğünü görmek, planlarının bozulacağını ve çıkacağı seyahati erteleyecek olması anlamına gelir. Rüyada çatıdan düşmekten korkmak, korku ve endişelerine kapılarak iş hayatında başarısız olma ile rivayet edilir. Rüyada çatıdan düşerken kurtulmak, kötüye giden işlerini toparlamak ve eski günlerine kavuşmak için yeni arayışlar içinde olmaya yorumlanır.

Rüyada çatıdan düşmek, düşmanının olmasını ve onların vereceği zarar ile maddi kayıplar yaşamaya yorumlanır. Rüyada damdan düşen adam görmek, ihtiyaç sahibi bir kimseye yardım ederek sıkıntısından kurtulması ile tabir edilir. Rüyada çatıdan aşağıya yere düşmek, istediği ve arzu ettiği şeyi elde edememeye ve hayal kırıklığı yaşama ile tasvir edilir. Rüyada çatıdan düşmek, bulunduğu mevkiyi ve makamı kaybetme anlamına gelir.

Rüyada Çatıdan Düşüp Bir Yerini Kırmak

Rüyada çatıdan düşüp bir yerini kırmak, aile hayatındaki mutsuzluğundan dolayı işinde başarısız olmaya ve hatta işsiz kalmaya yorumlanır. Rüyada çatıdan düşmek, evli bir kimsenin eşi ile arasındaki sorunlar yüzünden tartışmasına, boşanmanın eşiğine gelme ile tabir edilir.

Rüyada Birinin Çatıdan Düşmesi

Rüyada birinin çatıdan düşmesi, rüyayı gören kişinin, zengin bir kimsenin malını ve varlığını kaybetmeye tabir edilir. Rüyada birinin çatıdan düştüğünü görmek, kendi alın teri ile kazandığı kazancının çocuklarının har vurup harman etmesine ile sıfırı tüketmeye yorumlanır.

Rüyada Yüksek Çatıdan Düşmek

Rüyada yüksek çatıdan düşmek, düşülen yer güzel ve temiz ise işleri ile ilgili olumlu geçimler yaşamaya ve konumunun yükselmesi ile yorumlanır. Rüyada yüksek çatıdan düştüğünü görmek, kötü ve pis yere düşülmüş ise hane içinde tatsız olaylar yaşanmasına tasvir edilir.

Rüyada Çatıdan Aşağıya Düşmek

Rüyada çatıdan aşağıya düşmek, düzensiz bir aile yaşamı ve başarısız iş hayatı ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada çatıdan aşağıya düştüğünü görmek, maddi ve manevi olarak kayıplar yaşamaya, iyi halden kötü hale düşme ile tasvir edilir.

Rüyada Çatıdan Düşen Birini Kurtarmak

Rüyada çatıdan düşen birini kurtarmak, rüya sahibinin işi ile ilgili bazı sorunlarının çözümlenmesi için yardıma ihtiyaç duyması anlamına gelir. Rüyada çatıdan düşen birini kurtardığını görmek, sıkıntı ve cefadan sonra feraha kavuşmaya ve rahat etme ile tabir edilir.

Rüyada Çatıdan Atlamak

Rüyada çatıdan atlamak, gücünü, kuvvetini ve zenginliğine kaybedip sıkıntı içinde olma ile tabir edilir. Rüyada çatıdan atladığını görmek, aile içinde huzursuzluk yaşanmasına ve saygınlığını kaybetme ile yorumlanır.

Rüyada Damdan Düşmek

Rüyada damdan düşmek, iş hayatında beklemediği ve ummadığı şeyler yaşayarak sıkıntıya düşmeye tabir edilir. Rüyada damdan düştüğünü görmek, dost görünüp arkasından kuyusunu kazan ve zarar vermek isteyen düşman ile yorumlanır.

Rüyada Damdan Düşen Birini Görmek

Rüyada damdan düşen birini görmek, maddi açıdan bir dostuna yardım etmeye birazda olsa maddi açıdan rahatlamaya tasvir edilir. Rüyada damdan düşen tanıdığını görmek, kazancı iyi varlıklı kimsenin yoksulluğa düşmesine ve sıkıntı çekmesine tabir edilir.

Rüyada Damdan Atlamak

Rüyada damdan atlamak, yeni  projelerini hayata geçirmeye ve yeni işlere imza atmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada damdan atladığını görmek, yaşadığı sağlık sorunlarının son bulmasına, hayırlı olacak bir evliliğe imza atmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Damdan İnmek

Rüyada damdan inmek, tırnakları ile kazıyarak geldiği mevki ve makamı kaybetmek üzere olduğuna alamet eder. Rüyada çatıdan düşmek veya evin damından düşmek, rüyayı gören kişi için uyarı niteliğinde olması ve dikkat etmesi gereken bir dönemde olmasına tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca