Rüyada “Casiye Suresi” Görmek

Casiye Suresi
Rüyada Casiye Suresi Görmek tabiri, Casiye Suresi okumak tövbe ve istiğfara ve Dinlemek hayra, Casiye suresinden bir ayet okumak bol sevaba işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

RUYADA CÂSIYE SÛRESİ: İbni Şirin Rahmetullah diyor ki: Câsiye Sûresi’ni tamamen veya kısmen düşünde okuyan veya okunduğunu işiten tevbe ve istiğfara ve Cenâbı Hakk’a yönelerek itaât ve ibâdete yö­nelir, Dünya’nın geçici zevk ve eğlencelerine önem vermez.

İslami Tabiri: Câferi Sâdık (r.a.) şöyle buyuruyor: Sâhibi Allah’ı zikir ve tes­bih ile, tevbe ve istiğfar ile Yaratanın rızasını kazanmak için uğraşır ve bunda da başarılı olur.

Diyanet Yorumu: Kirmâni (r.a.) diyor ki: Dünya’dan uzak durur, geçen günahları­na pişman olup tevbe ve istiğfara devam eder ve Âhiret için yaşar ve çalışır ve mutlu bir hayat kazanarak kıyamet hesabından kolay kurtulur.

İmamı Nablusi (R.A) diyor ki: Allah’tan korkup kötülükten kaçar, ibâdet ve zühd ile vasıflandırılır, mahşerde emin ve korunmuşlar­dan olur. Rüyada Casiye Suresi görmek, günahlardan tövbe eden kimseye ve hak yola hizmet eden kimseye işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca