Rüyada “Çarşaf” Görmek

Çarşaf
Rüyada Çarşaf Görmek yorgan çarşafı, güzel kadın ve eş ile tabir edilir. Beyaz ve Temiz çarşaf görmek bekar için evlilik demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RÜYADA ÇARŞAF: Rüyada görülen Yorgan çarşafı, güzel kadın ve eş ile tabir edilir. Kırmızı yorgan çarşafı görmek, kadın yüzünden çekişme ve kin tutmayla tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çarşaf Giymek

Rüyada çarşaf giymek tövbe eden bir kimseye günahları terk etmeye ve adil kararlar alan kimse ile yorumlanır.

Rüyada Çarşaf Asmak

Rüyada çarşaf astığını gören kimse eşiyle bir sorun yaşar araları açılır ve sonrasında kırgınlıkları giderilir. Rüyada Çarşaf görmek genel olarak bekarlar için evlilik ile yorumlanmaktadır. Evliler için ise çekişmeye ve bir kimseye kinlen meye delalet eder.

Rüyada Çarşaf Silkelemek

Rüyada erkek veya kadın kim olursa olsun çarşaf silkelediğini görürse eşiyle arası güzel olur, aralarında tartışma varsa barış olur denilmiştir.

Rüyada Çarşaf Sermek

Rüyada çarşaf sermek yeni bir çarşaf görmek gibi yorumlanır, hayatınıza girecek yenilikçi ve derli toplu kariyerli bir kimseye işaret etmektedir.

Rüyada Temiz Güzel Çarşaf Görmek

Rüyada Çarşafının güzel ve temiz olması hanımının güzelliğine ve temizliğine, çirkin ve pis olması hanımının çirkin ve pis olmasına işarettir.

Rüyada Beyaz Çarşaf Görmek

Rüyada Beyaz ve temiz yorgan ve yatak çarşafı aldığını, yatağa serdiğini gören kimse, Bekar ise güzel bir kadın ile evlenir.

Rüyada Kirli Çarşaf Görmek

Rüyada Kirli çarşaf görmek elem ve tasa keder üzüntü ve hane de tartışma sıkıntı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Renkli Çarşaf Görmek

Rüyada renkli çarşaf görmek hanede huzura berekete, kargaşa var ise gitmesine ve hayatının hareketlenmesine ve işlerinin artmasına tabir edilir.

Rüyada Çarşaf Yırtılması

Çarşafının çalındığını, yandığını veya yırtılıp kullanılmaz bir hale geldiğini gören kimse, hanımını boşamaya, aralarının bozulmasına ve ayrılmaya, veya vefat etmeye tabir edilip, yorumlanır.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca