Rüyada “Çarpmak” Görmek

Çarpmak
Rüyada Çarpmak Görmek kendisine yakın bir kimseye çarptığını gören kimse, Sevdiğinden ayrılır. Rüyada Çarpışmak ile alakalı tabirler
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA ÇARPMAK: Rüyada kendisine yakın bir kimseye çarptığını gören kimsenin, çocuğundan ya da malından ayrılacağına işaret eder.

Rüyada Arabaya Çarpmak

Rüyada arabaya çarpmak kısa bir mühlet sevdiklerinden ayrı kalacağına, rüya sahibinin bir seyahate çıkacağına ve uzun bir süre çevresinden uzak kalacağına rüyanız yorumlanır.

Rüyada Sevdiğine Çarpmak

Rüyada Sevdiğine Çarpmak ile alakalı rüya gören kimse için rüya alimleri şöyle buyuruyor; bu kimse sevdiğinden ayrılır veya bir tartışma yaşar uzaklaşır demektir.

Rüyada Tanıdığı Birine Çarpmak

Rüyada Tanıdığı birine çarpmak çevresinde uzun zamandır, hakkında konuşulmasına ve kötü eleştirilere maruz kalmaya rüyanız yorumlanır.

Rüyada Çarptığını Görmek

Rüyada bir yere her ne olursa olsun çarptığını gören kimse üzülür ve bir mühlet sevdiklerinden ayrı kalır, rüyada çarptığını gören kişi borca girebilir denilmiştir.

Rüyada Vurmak

Rüyada Bir yere vurduğunu görmek, çarpmak ile alakalı olarak bir biriyle aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada bir yere vurduğunu gören girdiği bir işte zarara uğrar.

Rüyada Birine Çarpmak

Rüyada birine çarpmak çarpan kimse rezil olur, utanç yaşayacağı bir duruma düşer. genelde rüyada yabancı birine çarpmak sıkıntı ve hüzün habercisi demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca