Rüyada “Çarpılmak” Görmek

Çarpılmak
Rüyada Çarpılmak Görmek dince bozukluğa delâlet eder. Rüyada çarpıldığını gören kimse, takvayı temelinden bozar. Rüyada Cin Çarpması görmek

RÜYADA ÇARPILMAK: Çarpılmak; dince bozukluğa delâlet eder. Rüyada çarpıldığını gören kimse, takvayı temelinden bozar. Ya da o kimse bid’at sahibi ve günahkar olur.

Rüyada Çarpıldığını Görmek

Rüyada Çarpılmak işlerde ve özel hayatında karmaşık durumlara girmeye ve bazen üstesinden gelinemeyen zorluklara düşmeye, takvasını kaybetmeye günah işlemeye yorumlanır.

Rüyada Elektrik Çarpması

Rüyada Elektrik çarptığını görmek, bir uyarıya daha dikkatli olması gerektiğine dair bir işarete yorumlanır. Rüyada Elektrik çarpması görmek çevresinde dikkat etmesi gerektiği bir kimseye gaddar kimsenin zulmüne uğramaya da yorumlanır.

Rüyada Birinin Çarpıldığını Görmek

Rüyada bir kimsenin çarpıldığını gören kimse için rüya alimleri şöyle buyuruyor, çarpılan kimse aileden biriyse o kimse le birlikte aynı şekilde günaha girmeye, arkadaş ve dostlarından biriyse o kimsenin darda olmasına ve günaha düşmesine delalet eder.

Rüyada Cin Çarpması Görmek

Rüyada Cin Çarpması gören kişi takvasının zayıf olduğuna ve çevresinde günah işlemesine meyilli kimselerin olduğuna delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Gurbet dedi ki:

    Rüyamda eletirik carpti ve öldüm

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca