Rüyada “Çardak” Görmek

Çardak
Rüyada Çardak Görmek bekarsa evleneceğine, Evli ise çocuğu olacağına işarettir. Rüyada Kamelya ve Asmadan çardak görmek ile alakalı tabirler

RÜYADA ÇARDAK: Rüyada çardak görmek; rüya görenin bekarsa evleneceğine işarettir. Evli ise çocuğu olacağına işarettir. Ya da hanımı üzerine bir hanım daha alacağına işarettir.

İslami Tabirleri: Çardak; önder ve müslüman güzel bir kadına işaret eder. Eğer çardağı uzaktan görülürse, yücelik, neşe ve ululuk demektir.

Diyanet Tabirleri: Gördüğü çardak çamur ve topraktan yapılmışsa; mutluluk içerisinde olacağına işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: İki veya daha fazla çardağı olan ve kendisinin de orada bulunduğunu gören kimse, korktuğu şeyden emin olması gerektiğine işarettir.

Rüyada Kamelya Görmek

Rüyada Kamelya görmek çardak görmek ile aynı yorumlanır, kişi bekarsa evlenir, evli kimse için ise, çocuk ile müjdelenir.

Rüyada Tahta Çardak Görmek

Rüyada evinin yakınında yada yeşillikler içinde tahta bir çardak görmek maksadın kolayca gerçekleşeceğine ve umduğuna kolayca kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Asmadan Çardak Görmek

Bazı rüya yorumcuları, fakir bir kimsenin yeni bir çardak içerisinde olduğunu görmesini zengin bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada Bambu Çardak Görmek

Rüyada bambu çardak görmek tabiri, Eğer zengin kişi bu rüyayı görürse, malını kaybedeceğine işarettir. Fakir için zenginliğe ve iyi geçime işaret eder.

Rüyada Demir Çardak Görmek

Rüyada evinin üzerine bir çardak yaptığını ve hanımın da onu o çardağı yapmayı engellediğini görmesi; rüyayı görenin hanımı üzerine bir daha evleneceğine veya bir kadınla birlikte bir hayat yaşayacağına işarettir.

Rüyada Çardakta Oturmak

Rüyada Çardakta oturmak sıkıntı çeken kimse için feraha kavuşmaya ve borçlu için borçlarını kolayca ödemesine tabir edilir. Rüyada Çardak görmek erkek ve kadın için bereket ve hayır ile yorumlanır.

Rüyada Çardak Yapmak

Bir çardak yaptığını gören kimse ise; karısının dışında bir başka kadınla olacağına işarettir. Rüyada Çardak yapmak bir başka kadına ve ona da ilgi göstermeye yorumlanır.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca