Rüyada “Canavar” Görmek

Canavar
Rüyada Canavar görmek tabiri, Canavar rüyası kavga ve münakaşaya işarettir. Rüyada Canavar kovalaması görmek ile alakalı tabirler ve yorumlar.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA CANAVAR: Rüyada canavar görmek, kötü ve niyeti bozuk bir kimseyle ağız münakaşası ve kavga edeceğine işarettir. Canavarın ken­disi üzerine geldiğini ve zarar verdiğini gören kimse, kötü niyetli bir kimsenin hile ve aldatmasıyla mağdur olur.

Canavar Kovalaması

Rüyada canavardan kaçmak ve canavar kovalaması görmek, rüyada canavardan kaçmak ve kovalandığını gören kimse, kötü ve art niyetli biri tarafından aldatılmaya ve kandırılmaya işaret eder.

Canavar Öldürmek

Rüyada canavar öldürmek, bir canavar avladığını veya öldürdüğünü görmek, konuşmalarıyla ve düşünceleriyle insanları aldatan ve kandıran bir kimsenin kendini ele vermesine ve o kimsenin ifşa olmasına delalet eder.

Canavar Olmak

Rüyada canavar olmak, rüya sahibi canavar gibi olduğunu yada canavarı benzediğini görse, arzu etmediği gibi bir davranış sergileyecek ve çevresi tarafından eleştirileceğine delalet eder.

Canavar Hayvan Görmek

Rüyada Canavar Hayvan Görmek, hayvanlardan canavar kurt görmek, size karşı kötü niyetli bir kimsenin olduğuna daha dikkatli olmasına, Rüyada canavar görmek, Canavar balık rüyası ise bir sevdiği yada beğendiği bir kimse ile tartışmaya tabir olunur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda koyunun beni kovaladığını gördüm. Rüyada koyun görmek manası nedir? ( Melisa ) dedi ki:

  Rüyamda yeni taşındığımız evin az ilerisindeki bahçede bir koyun gördüm.Koyun bir evin arkasına girip değişik bir canavar olarak çıktı.Sonra beni görüp kovalamaya başladı.Ben kaçtım fakat beni yakaladı ve bağırmamam için ağzımı kapattı.Sizce bu neyle alakalıdır?

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Melisa, hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada koyun görmek, sıkıntı ve darlıktan kurtulmaya aydınlığa kavuşmaya yorumlanır. Rüyada koyunun canavar olduğunu görmek, hassas, nazik ve kırılgan kimse ile yorumlanır.

 2. Ruya dedi ki:

  Ruyamda canavarin evimin icine girdiyini, ama bana hic ama hic saldirmadigini gordum.Kapiyi acip onu disari salmak istediyimdede gitmediyini gordum.Bu ne demekdir?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca