Rüyada “Çanak” Görmek

Çanak
Rüyada Çanak görmek; rüya gören kişinin büyük bir zenginliğe kavuşacağına işarettir. Rüyada Çanak ve çömlek görmek ile alakalı tabirler ve yorumlar

RÜYADA ÇANAK: Çanak görmek; rüya gören kişinin büyük bir zenginliğe kavuşacağına işarettir. Bir kimse rüyada bir çanak yaladığını görmek; mal varlığının azalacağına ve ecelin yaklaşacağına işarettir. Rüyada görülen çanak, dosta işarettir. İçinde bulunan tatlı ise sevgiliye delâlet eder.

Rüyada Çanak Çömlek Görmek

Rüyada çanak ve çömlek gören kimse, kolay bir şekilde zenginliğe kavuşur yada zengin birinden bir miras elde eder. Rüyada temiz ve güzel çanak görmek umduklarına kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Bakır Çanak Görmek

Rüyada bakır çanak görmek maksadın gerçekleşmesine bir plan yapan kimseye ve çevresi kalabalık hayır sever bir adamdan yardım görmeye yorumlanır.

Rüyada Demir Çanak Görmek

Rüyada Demir çanak görmek kazancın ve bereketin artmasına işlerinin açılmasına kazancın bollaşmasına yorulur. Rüyada Çanak görmek genel olarak erkek ve kadın içinde zenginlik alametidir.

Rüyada Çanak Kırmak

Rüyada Çanak kırmak elinden bir miktar paranın çıkmasına ve bir şey satın almaya bu durumdan dolayı maddi sıkıntı yaşayıp tutumlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Sarı Çanak Görmek

Rüyada Sarı çanak görmek hastalık ve üzüntüdür. Rüyada sarı çanaktan yemek yediğini görmek o kimse hastalanır, bedeni rahatsızlıkları artar.

Rüyada Çanak Anten Görmek

Rüyada Çanak anten görmek çanak ile alakalı olduğu aşikar kelime olarak benzerlik sağladığı için burada kısaca bahsedelim, çanak anten görmek uzaktan beklediği bir kimsenin gelmesine hasret çeken biri için amacına ulaşmaya tabir edilir.

RÜYADA ÇANAK ve ÇÖMLEK YAPICISI: Çanak çömlek yapanı rüyada görmek; çocuklarla uğraşan dadılara ve Müslüman kadınlara işarettir. Çanak çömlek yapıcısını görmek; soy, mal ve güzellikle övünmeye işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca