Rüyada “Çan” Görmek

Çan
Rüyada Çan çıngırak ve zil görmek, bağırmaya, çekişmeye ve düşmanlığa tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Çan Görmek ile alakalı tabirler

RÜYADA ÇAN: Rüyada Çan gören, çıngırak ve zil görmek ile aynı şekilde tabir edilir. Genel olarak bağırmaya, çekişmeye ve düşmanlığa tabir edilip, yorumlanır. Bir rivayete göre yaptığı işlerle şöhrete ermeye tabir edilip, yorumlanır.

İslami Tabiri: Bazı tabirciler de insanlara zararlı bir kimseye yorumlanıp tabir edilir dediler. Rüyada hayvanların boynuna takılan çan görmek; hayır sahibi bir kimseye delâlet eder.

Diyanet Tabirleri: Bazen çan yolculuğa delâlet eder. Bazen da kavga etmeye, rızka ve namaza delâlet eder. Rüyada Hristiyanların ibadet vakitlerini bildirmek için çaldıkları çanı görmek; simsara veya çocuk sahibi hanıma ya da müezzine delâlet eder.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Bazen çan rüyası, bir birinini çekemeyen kimselere delalet eder. Rüyada çan görmek; şöhrete ve rezilliğe delâlet eder. Bir kimse rüyada çan çaldığını görse; o kimse insanlar arasında batıl bir haberi yayar. Çan sesi işitmek; bir yerden başka bir yere gitmeye delâlet eder.

Rüyada Çan Sesi Duymak

Rüyada çan sesi duymak çevresinde insanların konuştuklarını işitmeye ve dedi kodu yapan kimselerin konuştuklarından haberdar olmaya delalet eder.

Rüyada Çan Çalmak

Rüyada Çan Çalmak rüya sahibi kendisi çan çaldığını göre, bir kimse ile kavga edecektir, bu kimse ile yaşanacak düşmanlığa yorumlanır.

Rüyada Çan Çalan Birini Görmek

Rüyada Çan çalan birini gören eğer o kimseyi tanıyorsa o kimse ile çekişmeye düşmeye ve bir konuda yarışa tutuşur gibi davranmaya delalet eder.

Rüyada Kilisede Çan görmek

Rüyada Kilisede Çan görmek, adil bir adama ve herkes tarafından tanınan çevresi geniş olan bir erkeğe delalet eder. Bekar kadın için makam mevki sahibi bir erkek ile beraber olmaya yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca