Rüyada “Çamur” Görmek

Çamur
Rüyada Çamur Görmek tabiri, Bir rivayete göre işleyeceği günahlara tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Çamur görmek ile alakalı tabirler ve yorumlar

RÜYADA ÇAMUR: İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Yağmur suyu veya su akmasıyla meydana gelen çamuru görmek, üzüntüye işarettir. Bir rivayete göre işleyeceği günahlara tabir edilip, yorumlanır.

İslami Tabiri: Rüyada çamura girmek ve çamura bulaşmak sıkıntıya düşmeye elem ve tasa kederlenmeye ve işlerinin ters gitmesine yorumlanır.

Diyanet Yorumu: Bir gölde veya nehirde çamura battığını gören kimse, hükumet emriyle yapılan işlerden zarara ve kedere düşer. Bir rivayete göre çamur sıçraması Dünya işleriyle çok fazla meşgul olmaya ve bu işleri çok düşünmeye işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Çamur rüyası ile alakalı tabirleri alimlerin yorumlarıyla öğrenin. Rüyada Çamur görmek hastalık, horlanmak ve aşağılanmaktır. Geçimini çamur yaparak sağlayan kimse için bu rüya hayırlı bir rüyadır. Çamurla bina yapmak, din ve imana delâlet eder. Kuru çamur az paraya işarettir.

Rüyada Çamura Batmak

Rüyada çamura girmek borca ve sıkıntıya girmek demektir. Rüyada Bina için yapılan çamur rızk ve faydadır. Bazı tabirciler, bir kimse rüyada çamur görse öleceğinden korkulur, çamura batsa malını kaybeder demişlerdir.

Rüyada Çamura Girmek

Çamura girdiğini ve üzerine çamur sürdüğünü gören kimse, hasta ve perişan olur. Rüyada çamura girdiğini istemeden de olsa çamura bulaştığını görse perişanlık ve üzüntü yaşar.

Rüyada Çamurlu Su Görmek

Rüyada Çamurlu su içmek hastalığa düşmeye, iç hastalıklarına ve cilt hastalıklarına yaşamaya yorumlanır. Rüyada Çamurlu su görmek borç ve musibet demektir.

Rüyada Çamura Basmak

Rüyada Çamura basmak tabirleri, çamura bastığını ve ayakkabısının ve paçasının çamura bulaştığını görmek, elem ve sıkıntıya ve bir musibete uğramaya yorumlanır.

Rüyada Çamur Sıvamak

Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)’in kabri şeriflerini çamurla sıvadığını gören kimse hacca gider. Yaş bir çamurla evini sıvadığını gören kimse; iyi hayırlı bir kimsedir.

Rüyada Sulu Çamur Görmek

Hasta kimse için çamur görmek; vefat haberine veya hüzne ve kedere işarettir. Rüyada sulu çamur görmek, yağmur suyundan veya su yolundan meydana gelen çamur görmek; gam ve kederdir.

Rüyada Çamur içinde Yürümek

Rüyada çamur içinde yürümek sıkıntılı bir döneme girmeye tüccar için zor kazanca, borca düşmeye bekar için evlenmesinin gecikmesine, kadın için eşiyle veya ailecek sıkıntıya düşmesine delalet eder.

Rüyada Çamur Yemek

Rüyada çamur yemek ile alakalı tabirleri, harama veya hastalığa düşmeye yorumlanır. Rüyada çamur yediğini görmek hastalıklara ve kedere yorumlanır.

Rüyada Kuru Çamur Görmek

Rüyada Katı ve kuru çamur parayla ilgili maldır. Yaş çamur da durumun düzelmesidir. Pişmiş çamur yemek; gıybet ve iftiradır.

Rüyada Çamurlu yol Görmek

Rüyada Çamurlu yol görmek uzaktan bakmak bir yakının yada tanıdığı bir dostunun zora düşmesine ve yardıma ihtiyacı olan kimseye yardımcı olmaya yorumlanır.

Rüyada Çamurda Kaymak

Rüyada Çamurda Kaymak ayağının kaydığını ve çamura düştüğünü görmek, işlerinin umduğu gibi gitmediğine ve eğer bir kimseye para yada altın verdiyse alamayacağına veyahut geç alacağına yorumlanır.

Rüyada Üstüne Çamur Bulaşması

Bir rivayete göre de kazanacağı günahtır. Bir gölde veya nehirde çamura battığını gören; hükümet yönünden üzüntüye düşer. Bir rivayete göre çamura batmak; Dünya işleriyle çok meşguliyete, Dünyaya ait hususları çok düşünmeye işarettir.

Rüyanı Sor

İslami kaynaklara göre diyanet ve rüya alimlerinin yorumladığı çamur rüyası ile alakalı tabirlerin en sık görülen rüyaları, İslami Rüya tabirleri ile burada yorumladık, bunlardan başka gördüğünüz rüyalar varsa bunu bize sorabilirsiniz, aynı gün rüyanız yorumlanır. Alt kısımdan rüyanızı yazın yorumlayalım.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Sibel dedi ki:

  Rüyamda bir sürü küçük yılana bastım ama sokmadılar beni.çok yumuşaktır..bi de baraj gibi nehir gibi bi yerde şantiye çalışması vardı.bir sürü erkek,nakinalar.sudan vinç gibi bi şeyle bir sürü balçıklı çamur çıkardılar..bizde kğçğk kızımla onkarı izledik.çamurn içinden geçtik ama ayağımızda çizmeler vardı.sanki altın arıyor gibilerdi ve balçıklı çamuru çıkardıkları cihaz insan büyüklüğünde bi kafesti…barajın dibine atıp her defasunda yeniden çıkartıp bakıyolardı.çok yoğun bi çlışmaydı.saygılarımla..not: ben ticaret yapmayı düşünen biriyim..krediyle.onunla alakalı sanırsam

 2. Güler dedi ki:

  Rüyamda kardeşimin boşandığını öğreniyorum ama kimse üzülmüyor ben üzülüyorum ağlıyorum sonra bir ayağım Çamura batıyor çıkıyorum ayağıma çamurun bulaşmadığını görüyorum sonra evi süpürürken süpürge çekmiyor süpürgenin hortumunu açıyorum pisliği elimle çıkarıyorum bunları yaparkende hep ağlıyorum kardeşim ayrılıyor diye

 3. Sema dedi ki:

  Ruyamda sevgilimle termale gitmisiz ama termalle alakasi olmayan bir yerde sevgilimi yere yatmis ve onu camurlarla belinden alt tarafini kapatmaya calisiyorum camutlar soguk usuyecek diye tasalaniyor bir taraftanda ha bire camur suruyom bacaklarina

 4. Abdullah dedi ki:

  Bir adamın beline kadar çamura batiğini gördüm sonra yardım istedim onu çamurdan çıkardık yikadik temiz bir yatağa koyduk

 5. Saliha dedi ki:

  Çamurlu bir yerde oturuyorum ayaklarımda deniz kumu gibi çamur var ve sirkeliyorum gidiyor ve daglık bir alınmış bulundugum yer ve oradan su yolu geçiyormuş üzerime su geliyor su soguk ürperip üşüyorum ve temizleniyor daha sonra başka bir yerde oluyorum ordada çamurlu bir alan etrafta fideler ? var o yoldan geçiyorum bir fişeği degil düşürüyorum sonrada tekrar dikiyorum yolun sonunda çok temiz berrak bir su var sanırım şelale yatağı elimle alıyorum suyu rüyamı yorumlarınız çok sevinirim teşekkürler

 6. melda balcı dedi ki:

  ruyamda bir cuval parayının çamura atıldıgını gördüm.ama bunu bir fim sahnesi gibi zeki alasyanın attığını gördüm.

 7. ayşe gürcan dedi ki:

  rüyamda ölmüş annemin mezarı çamur içindeydi ve o çanurdan beyaz bir ağaç söküp çıkardık

 8. Tale dedi ki:

  Komşunun evini görmeye gidiyoruz arabamdayım evinin önü düzgün toprak sol ayağımı atıyorum kıemızı eşofmanımın paçasına kadar çamura basıyorum ama basmamla ayağımı çıkarmam bir anlık ayakkabımı çıkarıp arkadaşıma veriyorum o giyiyor beni sen getirdin sen temiLeyeceksin diyorum

 9. Menekse dedi ki:

  Selâmün aleyküm rüyamda cumhurbaşkanımız ve eşi Emine hanim bizi ziyarete gelmisler bende o esnada tarlaya gitmek üzereyim ve emine hanimda benimle birlikte tarlaya geldi birlikte tarlada patates soktuk bu esnada benim üzerim belime kadar islanmis ve çamur olmuştu eve gittim babamla cumhurbaşkanımız eski arkadaşlar mış birlikte sohbet ediyolardı gitim elini öptüm ve yemek hazırladım onlara ondan sonra uyandim

 10. Şahin Özçelik dedi ki:

  Rüyamda Temiz takım elbise ile giderken, çatıdan bana kızan siyasetçi üzerime çamır atıyor. Kendimi çamırın içinde yerde yatarken görüyorum. Kişiye hakaret ediyorum o da bana kızıyor. Bunu yorumlarsanız sevinirim.

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca