Rüyada “Cam Silmek” Görmek

Cam Silmek
Rüyada cam silmek üzüntü ve stresli günleri ardında bırakmaya yorumlanır. Rüyada cam sildiğini görmek, hane içine girecek olan yüksek kazançlara işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam silmek yaşamış olduğu sıkıntıların sona ermesine, üzüntü ve kederden kurtulmaya işaret eder. Rüyada birinin cam silmesi ferah ve esenliğe ermeye, borçlarından kurtulmaya yorumlanır. Rüyada büyük cam silmek yüksek kazançlar elde etmeye ve mesleki hayatında başarılar elde etmeye delalet eder. Rüyada buğulu cam silmek makam ve mevki anlamında yorumlanır. Bulunduğu konumdan kıdem atlamaya yorumlanmaktadır. Rüyada başkasının evinde cam silmek gerçek mutluluğu ve saadeti elde etmeye işaret etmektedir.

Diyanet: Rüya sahibinin zorlu bir süreçten geçmesine ve bu süreç zarfında aklı ve mantığını kullanarak sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulmasına yorumlanır.

İmam Nablusi: Şansının ve bahtının açılmasına kısmetinin çoğalmasına işaret eder. Aynı zamanda geleceği parlak ve helal yoldan elde edilecek olan, yüksek gelirlere delalet eder.

İslami Tabiri: Rüya sahibinin dualarının ve güzel dileklerinin kabul olacağına tabir edilir. Bazı zamanda ağız tadının tekrardan yerine geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Pencere Silmek

Rüyada pencere silmek rüya sahibinin şansının ve bahtının açılmasına geleceği çok parlak olacağına işaret edilir. Aynı zamanda rüyada pencere camı silmek arzu ve isteklerinin yerine gelmesine yorumlanır. Rüyada kapı camı silmek sessiz ve sakin bir hayat olarak’da tabir edilmektedir.

Rüyada Kapı Silmek

Rüyada kapı silmek hane içerisinde yaşanacak olan olumsuzluklar olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yaşamış olduğu sıkıntılı ve zorlu günlerin üstesinden, çok kolayca gelmesine işaret eder.

Rüyada Büyük Cam Silmek

Rüyada büyük cam sildiğini görmek, hane içerisinde yaşanan huzursuzlukların sona ermesine ve kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı dönemden kurtulması olarak tabir edilir.

Rüyada Buğulu Cam Silmek

Rüyada buğulu cam sildiğini görmek rüyayı gören kişinin, sıkıntı ve hasret dolu günler yaşamasına işaret eder. Aynı zamanda kirli ve çamurlu cam sildiğini görmek, ruhsal çöküntü yaşamaya ve kendini yalnız hissetmesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Evinde Cam Silmek

Rüyada başkasının evinin camlarını silmek hastalıklardan kurtulmaya ve yakın zamanda şifa bulmaya işaret eder. Aynı zamanda rüyada başkasının kendi evindeki camlarını sildiğini görmesi, o kişiden gelecek olan manevi destek olarak yorumlanır.

Rüyada Birinin Cam Silmesi

Rüyada tanımadığı birinin cam silmesi, rüya sahibini karamsar düşüncelere ve umutsuzluğa iten bütün olaylardan arınmasına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca