Rüyada “Cam” Görmek

Cam
Rüyada Pencerenin camını sildiğini görmek; Sakladığı ve gizlediği bir sırrı, parası yada herhangi bir şey varsa açığa çıkacağına ve herkes tarafından öğrenileceğine delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada cam pencere görmek veya evinin camının kırıldığını görmek, kırık az veya çok olsun geçici bir üzüntüdür. Rüyada bir kimsenin camdan yapılmış bir mutfak eşyası veya herhangi bir şey görmesi, üzüntüsünün kendisini fazlaca etkilemeyeceğine işarettir. Rüyada camdan yapılmış bir şey gören kimsenin, sakladığı ve gizlediği bir sırrı, parası veya herhangi bir şey varsa açığa çıkacağına ve herkes tarafından bilineceği ne işarettir.

Rüyada cam silmek

Rüyada cam silmek ve camı silerken görmek; İşlerinde düze çıkmaya çalışmalarının ve gayretlerinin emeğinin karşılığını alacağına ve hayatındaki bazı sıkıntıları kolayca kaybolmasına işaret etmektedir. Rüyada cam sildiğini gören kişi kabiliyetli ve kendi fikir düşünceleri ile işlerinde yükselmeye işaret etmektedir. Rüyada kendisini pencereye çıkıp pencerenin camlarını silerken görmesi şu şekilde yorumlanır. Beklediği işler hakkında olumsuz gelişmeleri bildiği halde sabırla beklemek ve bunun neticesinde gayret edip işlerini yola koyma yöntemlerini bulmaya delalet eder.

Rüyada cam kırmak

Rüyada pencere camı kırdığını görmek; Kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işaret eder bu sorunları başta görmez gelerek daha sonra önü alınamaz bir hale gelmesi büyük sorunlar çıkartabilir.

Rüyada cam bardak görmek

Rüyada cam bardak görülmesi iyidir hayra alamettir. Cam bardak gönül ilişkilerini de işaret ederken geleceğinizin açık olduğuna parlak bir geleceğin olacağına da delalet etmektedir.

Rüyada camdan dışarı bakmak

Rüyada evindeyken camdan dışarı baktığını gören kimse eğer dışarısı günlük gülistanlık ise akıbetinin güzel olacağına ve gayretleri neticesinde mevkisinde yükselmeye işarettir. Eğer gece vaktini camdan dışarı bakarken gördüyseniz sizden bir şeylerin gizlendiğine ve bunların kendiliğinden açığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada cam kırıkları görmek

Rüyada cam kırıkları görmek ve yerde cam kırıkları varsa bunları görmenin manası; Rüyada kırık bir cam kırıkları görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendisinin kırması hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir.

Rüyada cam kırıklarını toplamak

Rüyada cam kırıklarını elleriyle tek tek topladığını görmek; Açığa çıkacak veya bazı sırlarının ortaya çıkacağına delalet eder. Bunları elliyle topladığını gören kimse yakın zamanda bunlara aşikar olup bu hal ve durumun feraha çıkmasına istenmeyen hallerin düzelmesine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rerruxlu Reyhane dedi ki:

  Ruyada hep sikintili oluyorum evimi dar ve buyulu goruyorum sanki benimki deyil fakat odalari gezdikce arkasinca diger odalar aciliyor

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada sıkıntı ve vesveseli olmak bilinç altı olup dünyevi elem ve tasalara ve kaygılara işaret eder. Rüya sahibi rüyada bazen iyi veya kötü hallerin ilham olunmasını görebilir. Rüyanız hayrolsun diyelim

  2. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada içki içmek, sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada içki içen bilmeden olursa haksızlığa uğrar, rüyada içki içip pişman olan kimse tövbe eder tövbeye yönelir.

 2. Fatmanur dedi ki:

  Rüyada Ikizimle kitap satan bir dükkana giriyoruz.üst katına çıkıyoruz orada kadın cam şarap bardağını almamızı söylüyor hayıŕ diyorum ve sinirleniyor bardadıgı atar kırarın ve senin yaptgni aoylerim diyor bende hadi yapsana diyorum atiyo kiriliyo eve gecyrz evde sag ayak bas parmagma camin saplandgni farkedyrm annem gelip krem suruyo ve cam kendiliginden cikiyor

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada kitap satan dükkana girmek faydalı bir konuda kızınıza destek çıkacağınıza, şarap bardağı görmek sıkıntı ve elem duyacağınız bir konuya yorumlanır.

 3. Rüyamda balkonuma pencere taktırdığımı gördüm. Rüyada pencere taktırmak ne anlama gelir? ( Nurcan ) dedi ki:

  Rüyamda balkonuma pencere taktırdığımı ama takılan pencere kırık camlardan yapıştırılarak yapıldığını bunun yüzünden eşimle kavga ediyorum

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Nurcan, Rüyada pencere taktırmak, hayır ile tabir edilir, sıkıntılarının son bulması ile huzura, mutluluğa ve eski güzel günlerine geri dönecek olmaya, rüyada kırık cam görmek, bazı küçük ufak tefek sorunların çıkmasına ve bunların kısa süre içinde hallolmasına ve çözülmesine yorumlanır.

 4. Rüyamda evimdeki bütün eşyaların çatladığını gördüm. Rüyada cam çatlaması manası nedir? ( Yağmur ) dedi ki:

  Rüyamda evdeki bütün eşyaların camlarının çatlamış olduğunu gördüm.Sanki yüksek sesle bağırmayla hepsi aynı anda çatlamıştı.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Yağmur, Rüyada camın çatladığını görmek, gelip geçici önemli olmayacak bazı sorunlara işaret eder, kendiniz ile ilgili bazı kararlar verme ile yorumlanır.

 5. gönül dedi ki:

  Ruyamda kure seklinde cam mumluk. Kirmizi gordum fakat yarisi yok kirilmisti simdiden tesekkurler saygilar

 6. Ayten dedi ki:

  Rüyamda eski nisanlim mahsur kalmış bir evde onu kurtariyorum bunun için kapının camını kiriyorum. Normalde ayrıldık ama rüyamda çok üzgün ve pişman olduğunu, af dilemeye çalıştığını goruyorum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca