Rüyada “Çam Fıstığı” Görmek

Çam Fıstığı
Rüyada Çam Fıstığı görmek, cömert bir adamdan mal almadır. Rüyada çam fıstığı topladığını veya yediğini gören kimsenin eline mal geçer.

RÜYADA ÇAM FISTIĞI: Çam fıstığı rüyası cömert ve merhametli bir kimsenin vasıtasıyla mal, mülk sahibi olmak demektir. Rüyada çam fıstığı topladığını veya yediğini gören kimsenin eline cömert bir kimsenin ihsan ve yardımıyla para ve mal geçer.

Rüyada Çam Fıstığı Ağacı Görmek

Rüyada Çam fıstığı ağacı görmek, itibar sahibi ve sözü geçer fakat âile ve yakınlarıyla kötü huylu, haksızlık yapan ve hırsızları himaye eder bir adam ile tabir olunur.

Rüyada Çam Fıstığı Yemek

Rüyada Çam fıstığı yediğini gören; malından bir kısmını yer, çam ağacından yere düşmüş çam fıstıklarını yemek bir başkasının malını yemeğe erkek için kadının, kadın için ise erkeğin malını yemek demektir.

Rüyada Çam Fıstığı Toplamak

Rüyada Çam Fıstığı toplamak zevk ve sefaya huzur ve sağlığa alamettir. Çam fıstığı toplayan mal kazanır çok birikim yapar.

Rüyada Çam Fıstığı Kozalağı Görmek

Rüyada Çam Fıstığı kozalağı gören kimse, ummadığı bir yerden gelecek hayra ve sevince bazende yardım görerek atlatacağı kötü durumlardan kurtulacağı zamana işaret eder.

Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyada çam ağacını görmek; çok şöhretli, asil bir hayata işarettir. Ağacın meyvesinin azlığından dolayı mal ve hayırın az olacağına işarettir. Rüyada Çam Ağacı görmek, makam ve mevkiye yorulur. Çam ağacının ıssız yerlerde bulunmasını görmek, bencil ve hırsızların sığındığı bir kimseye işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. hayrunnisa arslan dedi ki:

    ruyamda çam fıstıgı topluyordum ama çam fıstıkları koyum pisligine bulanmiş o kadar cokki herkez topluyor ama ben öne geçip daha cok toplamaya çalışıyorken icimdende olsun yıkarız cıkar pislik diye düşünüyordum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca