Rüyada “Çakmak” Görmek

Çakmak
Rüyada çakmak görmek, sağlık, mutluluk ve bazı olayların açığa çıkması demektir. Rüyada çakmak bulmak, çakmak yakmak ile alakalı tabirler
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA ÇAKMAK: Rüyada çakmak görmek, sağlığa, beklenen mutluluğa ve olayların açığa çıkıncaya kadar konuların üzerinde durmaya işarettir. Rüyada çakmağın yanmadığını görmek, açığa çıkmasını istediği bir olayın gün yüzüne çıkmayacağına delalet eder.

Rüyada Çakmak Yakmak

Rüyada elinde bir çakmağın olduğunu gören kimse bunu yakmaya çalışıyorsa bir işte başarı sağlayacaktır, eğer çakmağı yakmazsa bu işte sorun yaşayacaktır. Bir başkasının çakmak yakması onun işini elinden almaya veya kendinden daha iyi yapmasına işaret eder.

Rüyada Çakmağın Yanmadığını Görmek

Rüyada bir çakmağı yakamayan veya yanmadığını gören kimse, sıkıntıya düşer beklediği bir iş gerçekleşmez, bazende karamsar ve kararsız kimseye delalet eder.

Rüyada Çakmak Bulmak

Rüyada Çakmak bulmak tabiri, yolculuğa, veya hanıma ya da eve delâlet eder. Rüyada bir kimse çakmak hediye alırsa, eğer makam sahibi ise; makamı daha da artar.

Rüyada Çakmak Almak

Rüyada çakmak almak tabiri, Rüya sahibi eğer Ticaretle meşgul bulunuyorsa yolculuğa çıkar; hayır, şerefe ve paraya nail olur. O kimsenin iyilikle emreden, kötülükten sakındıran ve büyük günahtan tövbe eden bir adam olduğuna delâlet eder.

Rüyada Çakmak Taşı Görmek

Rüyada Çakmak taşı görmek yeni bir işe yada bir işte başarı sağlamak demektir. Rüyada çakmağın taşıyla oynamak zor bir işte başarı sağlayıp fark edilmeye ve insanlar arasında beğeni kazanmaya tabir olunur.

Rüyada Zippo Çakmak Görmek

Rüyada zippo Çakmak görmek veya hediye almak, yeni bir işe veya hayırlı bir dosta ve çevresinde, rüya sahibiyle ilgilenen biri olduğuna ve sevilmeye delalet eder. Rüyada Çakmak görmek ve zippo görmek aynı şekilde tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. songul oral dedi ki:

    Aslan

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca