Rüyada “Çakal” Görmek

Çakal
Çakal rüyası tabiri, İnsani ilişkilere ve düşman veya bir alime işarettir. Rüyada Çakal Görmek, Çakal yavrusu görmek ile alakalı tabirler ve yorumlar

RÜYADA ÇAKAL: Rüyada çakal görmek, ibni Sirin’e göre İnsani ilişkilerle tabir edilir. Rüyada Bir çakal ile çekiştiğini gören kimse, akrabasıyla arasında dava ve anlaşmazlık olur. Rüyada Çakal öldürmek bir kimseyle yaşayacağı ağız dalaşına işaret eder.

İslami Tabiri: Bir çakalın arkasından koşup tutmak istediği halde yakalayamadığını gören kimse, romatizma hastalığına uğrar.

Diyanet Yorumu: Bir çakalın kendisiyle oynadığını gören kimsenin eşi kendisine aşık ve düşkün olur.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki:  Bir çakalın kendisini görünce uzaklaştığını gören kimse, bir tanıdığın kefil olması yüzünden zarara uğrar. Rüyada Çakal görmek tabiri, genel olarak İnsani ilişkiler ile tabir edilir, rüyanıza göre aşağıdaki tabirler zuhur eder.

Rüyada Çakal Yakalamak

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Çakal akrabasından bir düşman veya bir âlime işarettir. Bir çakal tuttuğunu veya birinin verdiğini görürse, akrabasından akıllı bir düşmanla sohbet eder. Çakalın kendisinden kaçtığını gören kimsenin borçlusu kaçar.

Rüyada Çakal Öldürmek

Rüyada Çakal öldürmek bu rüyayı gören kimse, hasta ise, iyi olur. Borçluysa kazancıyla borcunu ödediği gibi bolluğa da erer, üzüntüsünden derdinden kurtulur, neşesi yerine gelir.

Rüyada Çakal Saldırısı

Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada çakal halkın hakkını yiyip malına zarar veren demektir. Rüyada Çakal saldırısı bir rivâyete göre merhametsiz, âdi ve zâlim bir adamla tâbir edilir.

Rüyada Çakal Sürüsü Görmek

Rüyada Çakal sürüsü görmek tabiri, bu genelde çakal gibi bir kimsenin hayatına girmesine, alamettir. Rüyada çakalı kucaklayıp öptüğünü görmek, düşmanına karşı kazanılacak zafere işarettir.

Rüyada Çakal ısırması

Rüyada Çakal ısırdığını gören kimse, üzülür ve çevresinden bir kimsenin zulmüne yada kötü sözlerine ve zarar verecek bir davranışına maruz kalır.

Rüyada Çakal Yavrusu Görmek

Rüyada Çakal yavrusu görmek tabiri, hayatında büyük değişiklikler olmasına ve gelecek olan yenilikler ile hayatının neşesinin artmasına bu rüya yorumlanır.

Rüyada Çakal Eti ve Derisi

Kirmâni (r.a.) demiştir ki:  Aslanın çakalı yediğini  Çakal eti, derisi, kılı ve kemiği ticaret malı, para ve altın işarettir.

Rüyada Çakal Sesi Duymak

Rüyada çakal sesi duyan kimse için İslami tabirlere göre anlamı; Uzun zamandır beklediği bir olayın gerçekleşmesine bazı tabircilere göre rahatlık ve esenlik demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca