Rüyada “Büyümek” Görmek

Büyümek
Rüyada Büyümek tabiri, Rüyada Büyüme ve Gelişme kısmet, şans, iş ve bereket ile tabir edilir. Rüyada büyüyen şeyler ile alakalı tabirler ve yorumlar.

RUYADA BÜYÜMEK: İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Rüyada olması mümkün bir şeyin büyüyüp gelişmesi ve ortada boy göstermesi, iyiliğe ve büyümesi hayır olmayan bir şeyin büyümesi aksine tabir edilip, yorumlanır.

İslami Tabiri: Rüyada Büyüyen gelişen bir şey görmek, Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada vücudunun herhangi bir yerinde ur ve şişme dışında bir çıkıntının filiz verir gibi çıkması, hayırlı sonuçlar alıp sahibi olmaya işarettir.

Diyanet Yorumu: Rüyada elinin, ayağının yada herhangi bir azasının büyüdüğünü görmek, bir işte hayırlı bir haber alıp o işte başarılı olmaya işaret eder. Rüyada evladını ve çocuğunu büyümüş görmek, evlatlarının hayırlı olmasına ve kendi neslinin hayırlı ve uzun ömürlü olmasına delalet eder.

İmâmı Nablûsi (r.a.) diyor ki: Rüyada büyüyen bir şey görmek, iyi ve güzel olan bir şeyin büyümesi hayra ve güzelliğe delalet eder. Rüyada Büyümek, hakkında büyüyen şey şer ise şer işlerin ve durumların artmasına tabir olunur.

İş Yerinin Büyümesi

Rüyada İş yerinin büyüdüğünü görmek, rüya sahibi eğer tüccar ise işlerinin artmasına ve iyi bir ticaret sezonu geçireceğine ve bazen iş değişikliği yada farklı işler ile uğraşacağına delalet eder.

Evin Büyümesi

Rüyada Evin Büyümesi görmek, rüyayı gören kimse kendi evini büyümüş ve daha geniş güzel görmesi, hanesine bolluk ve genişliğin uğrayacağına ve sıkıntılarının giderilmesine tabir olunur.

Büyüyen Bebek ve Çocuk

Rüyada Çocuğunun büyümesi, Rüyada küçük çocuğunun büyüdüğünü görmek, evlatlarının hayırlı olmasına ve evliliklerini dahi görüp mutlu olacağına ve hayırlı evlatlar ile yorumlanır. Rüyada Bebek büyümesi, de aynı şekilde, hayırlı ve uzun ömürlü fedakar çocukları olacağına tabir edilir.

Büyüyen Bitki ve Çiçek

Rüyada büyüyen bitki ve çiçek görmek, rüya sahibinin olmasını istediği nişan, düğün veya büyük bir iş ile alakalı bir muradı varsa kolaylıkla gerçekleşeceğine tabir edilir.

Büyüyen Ağaç

Rüyada Büyüyen ağaç görmek, çevresi tarafından takdir edilen ve sevilen, saygılı bir kimse ile dostluk başlamasına ve uzun süreli dostluklar ile kalkınıp hayırlı işler ile meşgul olacağına rüyanız delalet eder. Rüyada Büyüyen ağaç görmek, hayır ve bereket ile tabir olunur.

Büyüyen Uzuv ve Azalar

Rüyada büyüyen uzuv ve azalar, büyüdüğü şeyin kendisinin hayrıyla yorumlanır, rüyada elini büyümüş görmek, zenginliğe, rüyada ayağının büyümüş görmek, mal kısa zamanda mal sahibi olacağına tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ZEYNEP dedi ki:

    Merhabalar ;
    ben Kız yeğenimi gördüm rüyamda henüz 2,5-3 yaşlarında şuanda ama rüyamda büyümüştü daha doğrusu boyu uzamış yetişkin gibi olmuş ama kafası yüzü ala 3 yaşındaki hali bu ne demek yorumlarsanız sevinirim

  2. Cuneyit dedi ki:

    Rüyamda kendi kızımı henüz 2 aylık 8 10 aylık gibi bir yasin da gibi gördüm anlamı manası ne demektir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca