Rüyada “Büyük Cinsel Organ” Görmek

Büyük Cinsel Organ
Rüyada büyük cinsel organ görmek, erkek için sağlık, şans, talih ve kısmettir. Rüyada küçük cinsel organ görmek, sorun ve stres yaşamaya tabir edilir.
Rüyanın Tabiri :

Rüyada Büyük Cinsel Organ Görmek

Rüyada büyük cinsel organ görmek evli biri için evlat sahibi olmaya, bekar için evlilik alametine ve genel olarak bolluk içinde bir hayata tabir edilir. Rüyada cinsel organının büyüdüğünü görmek, sıkıntılarının son bulup maddi konularda ise rahatlamasına yorumlanır. Rüyada birinin cinsel organını görmek, nefsine hakim olamayan ve günah işleyen kimse ile rivayet edilir. Rüyada cinsel organın koptuğunu görmek, evlat sahibi olamamaya ve her şeyini kaybetme ile tasvir edilir. Rüyada cinsel organında yara görmek, bolluk, zenginlik, mal ve mülk olarak, maddi kayba ve iflasa yorumlanır. Rüyada cinsel organ ellemek, sağlık sorunlarının son bulması ile refaha kavuşmaya tabir edilir. Rüyada cinsel organ emmek, bir hayır yada yardım yapmasına ve huzura kavuşmasına yorumlanır. Rüyada büyük cinsel organ görmek, soyunun devam etmesine ve aile bireylerinin artmasına rivayet edilip, yorumlanır.

Rüyada büyük cinsel organ görmek, iş yaşamında başarılı ve saygın bir kimse olarak zafer elde etmesine yorumlanır. Rüyada kıllı cinsel organ görmek, işlerinin bıçak gibi bir anda kesilmesine ve sıkıntıya düşmesine işaret eder. Rüyada cinsel organı tutmak görmek, hastalıklardan ve sıkıntılarından kurtularak esenlik bulmaya yorumlanır. Rüyada büyük cinsel organ görmek, bol ve geniş rızka çok kazançlı bir işe sahip olma ile tasvir edilir. Rüyada cinsel organında yara ve sivilce görmek, sıkıntı, stres ve sağlık sorunları yaşamanıza delalet eder.

Rüyada Uzun Cinsel Organ Görmek

Rüyada uzun cinsel organ görmek, bol kazançlı bir işinin olması ile itibar ve mevki sahibi olma yorumlanır. Rüyada cinsel organın uzadığını görmek, tüccar bir kimse ise malının ve kazancının artmasına ailenin çoğalmasına tabir edilir.

Rüyada Büyük Penis Görmek

Rüyada büyük penis görmek, neslinin ve soyunun çoğalarak devam etmesine evlat sahibi olmasına tabir edilir. Rüyada penisinin büyüdüğünü görmek, evli bir kimsenin evinde huzura kavuşmasına, bekar bir kimsenin ise evlenmesine yorumlanır.

Rüyada Küçük Penis Görmek

Rüyada küçük penis görmek, dert, tasa ve sıkıntı yaşamasına fakirleşmesi ile tasvir edilir. Rüyada penisinin küçüldüğünü görmek, yolunda giden işlerinin bozulmasına aile içinde vefat yaşanması ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Cinsel Organı Kestiğini Görmek

Rüyada cinsel organı kestiğini görmek, kısmet ve şans kapılarının kapalı olması ile mutsuz olmaya yorumlanır. Rüyada cinsel organını kestiğini görmek, hane içinde bazı sıkıntılar yaşayarak huzursuz olma ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca