Rüyada “Büyük Baş Hayvan” Görmek

Büyük Baş Hayvan
Rüyada büyük baş hayvan görmek mevkisinin yükselmesine ve helal kazanca işaret eder. Rüyada büyük baş hayvan gören kimsenin dertleri son bulur feraha erer.

Rüyada büyük baş hayvan görmek, parasal ve ruh sağlığı açısından yükselişe geçmeye, elem ve kederlerinden kurtularak, ferah ve esenliğe ermeye delalet eder. Rüya sahibinin büyük baş hayvan kestiğini görmesi ise, 5 vech ile tabir olunur: Rahatlık, huzur, sevinç ve sürura alamettir. Rüyada görülen büyük baş hayvanın İslami yorumu ise şöyledir: Dini vecibelerini yerine getiren, Allah’ın haram kıldığı şeylerden uzak duran, daima tefekkür ehli olan, salih bir kul ile yorumlanır. Diyanete göre rüyada büyük baş hayvan gören bir kimse, emeklerinin karşılığını almaya ve eline geçecek olan, yüklü miktardaki toplu paraya işaret eder.

Rüyada Büyük Baş Hayvan Görmek ne demek?

Rüyada büyük baş hayvan görmek, kişinin gireceği her işte başarılı olacağına ve her işin içinden alnının akıyla çıkmasına delalet eder. Rüyada büyük baş hayvan satın almak, maddi getirisi çok yüksek işlere girmeye işaret eder. Büyük baş hayvan satmak ise bu işlerden sağlanan kazanç ile kazancının sadakasını vermek adına, hayır yapacağına işaret eder. Rüya sahibi eğer rüyasında, büyük baş hayvan eti yediğini görür ise, bolluk ve zenginliğe nail olacağına, evli bir kişi görür ise eşinden ömür boyu hayır göreceğine rivayet edilir. Büyük baş hayvanın kendisini kovalamasını görmek, rızkının ve bereketinin artmasına, içinde bulunduğu seneyi bol bereketli ve hayırlı geçireceğine yorumlanır. Rüya sahibi büyük baş hayvanın derisini yüzdüğünü gördüyse, hayatında yapacağı köklü değişikliklere, karşısına çıkan insanların kendisine, kısmet kapılarını aralayacağının habercisidir.

Kasım bin Muhammed (k.s) Rüyada görülen büyük baş hayvan hakkındaki yorumları: Rüyada büyük baş hayvanı otlatmak ticarette elde ettiği üstün kazançlar ile, toplum içinde çevresindeki insanlar tarafından saygınlığının ve itibarının artacağına yorumlanır. Büyük baş hayvanın pisliğini görmek rüya sahibinin, üzerindeki uğursuzluk, şanssızlık, kısmetinin kapanması olarak yorumlanmaktadır.

Selman-ı Farisi (r.a.) Rüyada büyük baş hayvan gören kimseler için yapmış olduğu yorumlar: Rüyada büyük baş hayvan seven bir kimse, başınıza konacak olan talih kuşuna, kısmetinizin açılmasına ve hayırlı bir döneme giriş yapılacağının da habercisi olarak yorumlanır. Rüyasında büyük baş hayvan beslediğini gören kimse, eline geçecek olan maddi kazancın, tasarruflu olmadığı, takdirde elinden su gibi akıp gitmesine yorumlanır.

Cafer-i Sadık (ra) Büyük baş hayvan görmek rüyası hakkındaki yorumları: Büyük baş hayvanı boğazlamak düşmanlarına karşı, verdiği mücadelede galip gelmeye ve önündeki tüm engelleri bir, bir aşarak zafere koşmasına işaret edilir. Kendini büyük baş hayvan çiftliğinde görmek, soylu bir aile kökenine sahip olan bu rüya sahibinin, neslinin hayır ve hidayet dolu devam edeceğine rivayet edilir. Sürü halinde büyük baş hayvan görmek çalışma ve sosyal hayatında, yardımlaşma ve dayanışmaya önem veren bir kimsenin, bu hayırlı işleri kendisine hedef yapmasına işaret eder. Büyük baş hayvanın saldırması, evli kimseler için hayırlı bir evlada, bekarlar içinde hayırlı bir izdivaç ile tabir olunur.

Rüyada Büyük Baş Sığır Görmek

Rüyada büyük baş sığır görmek aile ve iş hayatından yana, yüzünün gülmesine ve hanesine doğacak olan aydınlık günlere işaret eder. Büyük baş sığırın saldırması rüya sahibinin, üzerine gelen bela ve musibetlerden korunmasına ve sabırlı olduğu takdirde zor günleri atlatacağına yorumlanır.

Rüyada Büyük Baş Hayvan Kesmek

Rüyada büyük baş hayvan kesmek, maddi kazançlara, kişinin eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, mal mülk kazanmaya, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye işarettir.

Rüyada Büyük Baş Hayvan Sürüsü Görmek

Rüyada büyük baş hayvan sürüsü görmek, manevi değerlere çok önem veren rüya sahibinin, hayat felsefesinin daima insanlara yardım ve hizmet etmek odaklı olmasına işaret eder. Bir sürü büyük baş hayvan gören rüya sahibi, kazancının yüzde üçünü hayır kurumlarına veya yardıma muhtaç kişilere bağışlamasına tabir edilir.

Rüyada Büyük Baş Hayvan Otlatmak

Rüyada büyük baş hayvan otlatmak, iş hayatında elde ettiği helal kazançlar ile, çevresindeki insanlar tarafından saygınlığının ve itibarının artacağına imrenilecek gözle bakılmasına yorumlanır.

Rüyada Büyük Baş Hayvan Satın Almak

Rüyada büyük baş hayvan satın almak, girdiği her işte muvaffak olan bu rüya sahibinin, yüksek miktarda elde ettiği kazançlara işaret eder. Rüyada büyük baş hayvanı satmak, yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye ve parasının bereketinin artacağına delalet eder.

Rüyada İnek Görmek

Rüyada inek görmek yüksek makam ve mertebeye, helal yollardan elde edilen bol kazanca yorumlanır. Rüyada inek kesmek karşısına çıkacak olan, hayırlı kısmetlere ve bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye delalet eder.

Rüyada Deve Görmek

Rüyada deve görmek, can sıkıcı olaylar yaşamaya ve zorlu günler geçirmeye delalet eder. Rüyada erkek deve görmek, düşman tarafından üzüntü ve kedere uğrayacağına delalet eder. Rüyada dişi deve görmek saltanat ve kudrete delalet eder. Rüyada deve kesmek akıbetinin güzelliğine din ve dünyaca selamete alamettir.

Rüyada Büyük Baş Hayvan Görmenin Anlamı

Büyük baş hayvan rüyası hakkında, rüya alimlerinin ve ünlü rüya yorumcularının, şimdiye kadar görülmüş tüm geniş kapsamlı İslami Rüya tabirlerini, Rüyada Büyük Baş Hayvan Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca