Rüyada “Bülbül” Görmek

Bülbül
Rüyada Bülbül Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada bülbül sesi, bülbül yakalamak, bülbülü kafeste görmek nasıl tabir edilir? Rüyanızın tabirini öğrenin.

RÜYADA BÜLBÜL: Rüyada bülbül görmek, güzel konuşan, sesi güzel, doğru ve güzel sözler söyleyen bir evlada, bir rivayete göre bu şekildeki arkadaşlara yorumlanır.

İslami Tabiri: Rüyada Bülbül Kuşu görmek, eğer kişi bekar ise sözünde doğru bir arkadaşla tanışmaya yada beraber olduğuna, evliyse güzel sözlü ve tatlı dilli bir evlada işaret eder.

Diyanet Yorumu: Rüyasında bülbül görenler için diyanet görüşlerine göre; Bülbül her haliyle hayırlıdır. Rüyada bülbül, izzet ve kerem sahibi olmaya, çocuğu olmayan kişi için bir evlat sahibi olmasına, evladı olan için iyi yetiştirilip tatlı sözlü, konuşkan ve akıllı olmasına yorumlanır.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Ebû Sâid’ülVaâz (r.a.) demiştir ki: Rüyada bülbül görmek, zengin adam veya zengin kadın veya Kur’an hafızı bir evlatla tabir edilir.

Rüyada Bülbül Yumurtası Görmek

Rüya sahibi bir konuda yanlış anlaşılır ve biriyle tartışma yaşar. Rüyada bülbül yumurtası bazende beklenmedik bir sürpriz habercisi olabilir.

Rüyada Bülbül Yuvası Görmek

Rüyasında bülbülün yuvası görmek, rüya sahibinin hanesine huzur ve muhabbet vereceğine delalet eder. Rüyada bülbül yuvası görmek, iki şekilde tabir edilir, huzur ve muhabbet ve bekarlar için evlenmeye, yuva kurmaya işaret eder.

Rüyada Bülbül Sesi Duymak

Bir kimse rüyasında bülbül kuşu sesi duyarsa, o kimse sevineceği bir haber alır, Rüyada bülbül sesi duymak, şanslı ve kariyerli bir erkek ile birlikte olmaya yorumlanır.

Rüyada Bülbül Yakalamak

Rüyada bülbül yakalamaya çalışmak, zor bir şekilde işlerinden kazanç elde etmeye çalışan kimseye ve başarılı olmak için çok çalışmaya ihtiyacı olan kimseye delalet eder.

Rüyada Kafeste Bülbül Görmek

Rüyada evinde yada bilmediği bir başka yerde kafeste bülbül görmek, evliyse kişi eşinin ve çocuklarının evine bağlı olmasına ve sevgili, saygılı olmasına tabir edilir. Rüya sahibi bekarsa hayırlı ve güzel bir evlilik yapar ve eşi kendisine bağlı olur.

Rüyada Bülbül Tutmak

Rüyada bülbül yakaladığını veya tutmaya çalıştığını görmek, rüya sahibi kısa zamanda işlerinde başarıya erişir, bülbülü tutmak şan ve şerefe işaret eder. Rüyada Bülbül Tutmak rüya sahibinin işlerini yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Bülbül Eti Yemek

Bülbül eti yemek mirastır. Rüyada bülbül eti görmek, mala, mülke, iş yerlerine hatta zenginliğe tabir edilir. Rüyada bülbül etini yiyen bir ganimete ve mirasa kavuşur.

Rüyada Bülbül Almak

Bir bülbül aldığını veya kendisine verildiğini gören kimsenin öyle bir evladı veya arkadaşı olur. Rüyada bülbül almak, bazı tabircilere göre eğer kişi evliyse bir evladı olur, eğer bekarsa bir arkadaş ile tanışır.

Rüyada Bülbülü Evde görmek

Evinde bir bülbül olduğunu gören kimse, böyle bir evlada veya öyle bir arkadaşa sahip olur. Rüyada evde bülbül görmek, Evdeki bülbülün öldüğünü veya uçup gittiğini gören kimse, evladını veya Sadık arkadaşını kaybeder.

Rüyada Ölü Bülbül Görmek

Rüya sahibi evinde yada bir kafes için yada her hangi bir yerde ölü bülbül görmesi, arkadaşından yada evladından ayrı kalır. Rüyada ölü bülbül görmek, bir mirastan pay almamaya veya bir işinde zarar uğramaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca