Rüyada “Bulanık Su” Görmek

Bulanık Su
Rüyada Bulanık Su görmek, aile içi huzursuzluğa ve tartışmalara işarettir. Rüyada bulanık su gören kimse, aile yaşantısında ve iş hayatında zorlu sıkıntıları yaşayacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Bulanık Su görmek, rüya sahibinin canını sıkacak olaylara ve iftiraya uğrayacağına hakaret işiteceği anlamına gelir. Rüyada bulanık su gören kimse, hastalığa yakalanması ve maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına delalet eder. Rüyada bulanık su İslami anlamına göre yorumu, Cabiri Mağribi (r.a.) demiştir ki: kişi aile  yaşantısında sıkıntıya düşmesine ve malının, parasının azalmasına içine kapanık olmasına delalet eder.

Rüyada bulanık su görmek hakkında, kişi hasta ise, hastalığının ilerlemesine, zengin ise maddi kayıplar yaşamasına işaret eder. Rüyada bulanık su görmek bazı yorumculara göre, kişi sağlığını ve malını mülkünü kaybedeceğine, içine kapanık bir kimse olacağına delalet eder. Rüyada bulanık su görmenin dini anlamı, kişinin günah işlemeye ve kötü davranışlarda bulunmasına yorumlanır.

Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyada bulanık su görmek, kişinin iş hayatındaki can sıkıcı olaylara ve zorluklar yaşayacağına delalet eder. Rüyada bulanık su gören kimse, özel ve iş hayatında karşılaşacağı sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Bulanık Su İçmek

Rüyada bulanık su içen bir kişi, hanesinde rızkının azalacağına, maddi kayıplar yaşayacağına, sağlığını kaybedeceğine, huzursuz ve mutsuz olacağına işaret eder. Rüyada bulanık su içen kimse, maddi ve manevi huzursuzluklar yaşayacağına mal ve mülkünün azalmasına işaret eder.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek 

Rüyada bulanık suda yüzmek, iş hayatında yaşayacağı olumsuzluklardan dolayı işini kaybedileceğine ve bu sebeple hane içinde olumsuzluklar baş göstereceğine işaret eder. Rüyada bulanık suda yüzen kimse, geçim sıkıntısı ve darlık çekeceğine maddi kazanç için gayri meşru işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada Bulanık Su İçinde Olmak

Rüyada bulanık su içinde olmak, özel hayatınızda yaşayacağınız huzursuz ve mutsuz olaylara işaret eder. Rüyada bulanık su içinde olduğunu gören kimse, yakın zamanda iş hayatında sıkıntılı günler yaşayacağına sabredip azim ile gayret eder ise bu zorlu günleri atlatacağına işaret eder.

Rüyada Bulanık Su Kuyusu Görmek

Rüyada bulanık su kuyusu görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak biri ile aralarında sert diyalog geçeceğine ve bu kişi ile arasında uzlaşma sağlayamayacağına işaret eder. Rüyada bulanık su kuyusu gören kimse,  karşısına çıkacağı hayırsız bir kısmete ve yuvasının yıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek

Rüyada bulanık akarsu görmek, rüya sahibini işle ilgili aldığı zorlu kararlar sayesinde kazancının azalacağına iş yerindeki pozisyonunun düşmesine işaret eder. Rüyada bulanık akarsu gören kimse, yapacağı iş değişikliği sonrasında kazancının daha da azalacağına ,borçlarını ödemeyecek duruma geleceğine, zorlu günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Bulanık Akan Su Görmek

Rüyada bulanık akan su görmek, aşk hayatınızın zorlu ve sıkıntılı dönemden geçeceği anlamına gelir. Rüyada bulanık su gören kimse, yakın zamanda işsiz kalacağınıza ve hane içinde huzursuz günler geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Bulanık Su Birikintisi Görmek

Rüyada bulanık su birikintisi görmek, ruhsal açıdan zayıf olacağına, yardıma muhtaç olacağına ve  Allah’a yönelmesine delalet eder. Rüyada bulanık su birikintisi gören kimse, hayatı üzerinde oluşacak olan baskı, tehdit, iftiraların artacağına işarettir.

Rüyada Evi Bulanık Su Basması

Rüyada evi bulanık su basması, rüya sahibinin hanesindeki sıkıntıların artmasına işaret eder. Rüyada evi bulanık su basan kimse, yakın zamanda hane veya dostlarıyla dargınlık yaşaması olarak yorumlanır.

Rüyada Bulanık Çamurlu Su Görmek

Rüyada çamurlu bulanık su görmek, yakın zamanda kişi veya kişiye atılacak iftiraların altında kalınacağına ve adli yönden başının derde gireceğine delalet eder. Rüyada bulanır çamurlu su gören kimse, yapacağı bir iş için çevresinden zarar göreceği anlamına gelir.

Rüyada Bulanık Kuyudan Su Çekmek

Rüyada bulanık kuyudan su çekmek, borç hayatı yüzünden malı ve mülkünü kaybetmesine işaret eder, Rüyada bulanık su kuyusundan çeken kimse, özel yaşantısının sıkıntılara girmesine delalet eder.

 Rüyada Bulanık Su Doldurmak

Rüyada bulanık su doldurmak, büyük bir şer karşılaşılacağını ve çok kötülük görüleceğini işaret eder. Rüyada bulanık su dolduran kimse, hane içinde veya yakını tarafından kötülüğe maruz kalması anlamına gelir.

Rüyada Bulanık Suda Balık Görmek

Rüyada bulanık suda balık görmek, kişi kafası karışık mutsuz, huzursun günlerini üstünden atıp feraha çıkmasına delalet eder. Rüyada bulanık suda balık gören kimse, yaşadığı sıkıntıyı üzerinden atıp beklenen müjdeli haberin gelmesine işarettir.

Rüyada Bulanık Suda El Yıkamak

Rüyada bulanık suda el yıkamak, şer bir rüya olarak tabir edilir. Rüya sahibinin mutsuz, kötü, huzursuz, üzgün ve sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder. Rüyada bulanık suda el yıkayan kimse, hane içinde veya iş hayatında yakınınız sağlık problemi yaşayacağına işarettir.

Rüyada Bulanık Su İle Abdest Almak

Rüyada bulanık su ile abdest almak, kötü şansa, olumsuz, tehlikeli, hastalığa yakalanma anlamına gelir. Rüyada bulanık su ile abdest alan kimse, şöyle yorumlanır, İbn’i Şirin Rahmetullah demiştir ki: derdinden, kederinden ve geçmişteki  acılarından kurtulmaya çalışması ile yorumlanır.

Rüyada Bulanık Su İçinde Kalmak

Rüyada bulanık su içinde kalmak, kişi için maddi ve manevi, üzgün, sağlık kaybı  olarak işaret eder. Rüyada bulanık su içinde kalan kimse, yakın zamanda işlerinin kötüye girmesi ve hane içinde acı haberin gelmesi olarak yorumlanır.

Rüyada Bulanık Su İçip Kusmak

Rüyada bulanık su içip kusmak, sıkıntılar yaşayacağı, üzüleceği kelimeler duyması, huzurunun kaçacağı hane yaşantısı olarak yorumlanır. Rüyada bulanık su içip kusan kimse, sağlık problemi yaşaması, özel yaşantısının kötüye gitmesine işarettir.

Rüyada Evin Önünden Bulanık Su Akması

Rüyada evin önünden bulanık su akması, genel anlamda maddi ve manevi kayıplara işarettir. Rüyada evin önünden bulanık su akmasını gören kimse, kişi veya kişilerin yapacağı iş veya ortaklığın bozulması zarar görmesi anlamına gelir.

Rüyada Bulanık Sel Suyu Görmek

Rüyada bulanık sel suyu görmek, aile hayatınız da zorluk, darlık,anlaşmazlıkların olacağına delalet eder. Rüyada bulanık sel suyu gören kimse, fikir ve görüşleri yapacağınız ve ailenizin ağız tadının olmadığına işarettir.

Rüyada Bulanık Yağmur Suyu Görmek

Rüyada bulanık yağmur suyu görmek, bereketli ve kısmetli  şansınızın kötüye gideceğine delalet eder. Rüyada bulanık yağmur suyu gören kimse, kötü bir yaşantısının olacağına ve rızkının azalacağı anlamına gelir.

Rüyada Bulanık Su Temizlemek

Rüyada bulanık su temizlemek, kişinin zor zamanlar geçireceğine, sevdikleri ile arasının bozulacağına anlamına gelir. Rüyada bulanık su temizleyen kimse, aile hayatını kötü zaman beklediğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca